Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két kismacska 2 hetesek...

Két kismacska 2 hetesek imádta őket az anyjuk de valaki elütötte ezekután frecskendével tettem?! /többi lent /

Figyelt kérdés
És cumi üveget h tudnák nekik csinálni /nincs pénzem egy boltira és ahol mi lakunk nincs is ilyen :( / létszíves segítsetek fontos lenne !
2012. máj. 6. 18:58
 1/8 anonim válasza:
Szia. Sajnos nálunk is történt hasonló. Én orrcseppentővel etettem, esetleg zacskó sarkát picit lecsippented egy ollóval abba raksz tejet és úgy eteted őket, ha kicsit nagyobbak lesznek, esetleg tejfölt adhatsz nekik.
2012. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
De az orrcseppentőt jól mosd ki! (előző vagyok)
2012. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azzal is próbáltam de abba kevés fér de azért köszi :)
2012. máj. 6. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Fecskendő és arra tudsz húzni bicikli szelepgumit.Szuper megoldás és filléres tétel.Kecsketej a legjobb a kicsiknek vagy a macskatejpótló tápszer még a gyerektápszer is jó.
2012. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

fontos infók

[link]

2012. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
írj ha segíthetek privátba akár!!!
2012. máj. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. máj. 7. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Siker?
2012. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!