Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig szopik egy...

Mennyi ideig szopik egy kismacska? és mennyi ideig ápolja az anyja?

Figyelt kérdés
már lassan 7-8 hetes de még mindig szopik,jó eszik sima szájon át is szoktam neki májkrémet meg kolbászt kis darabokra vágva adni neki,de mellette még szopik.
2011. okt. 10. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Naná, hogy szopig, még nagyon kicsi... A macskákat kb. 12 hetes korukban szokták elválasztani. Mi a miénket 14 hetes korában hoztuk el és még akkor is szopott.


De miért kéne annyira sietni? Útban van, vagy mi? Sose értettem, miért akarják az emberek minél előbb elválasztani a kicsiket az anyjuktól...


A műjkrémmel, meg a kolbásszal meg tönkreteszed szerencsétlennek a gyomrát... Nem, mintha érdekelne téged, csak gondoltam szólok... Ha kolbászra telik, akkor telik macskakajára is.

2011. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem tetszik a véleményed pajtás,el nem tudod képzelni milyen nagy a szeretet közöttünk.

A kérdés puszta kíváncsiság nem akarom elszakítani az első életképes gyermekét a cicámnak,ez is meg lesz tartva hasonló körülmények között mint az anyukája. Kapnak macskakaját is de sokszor elfogy akkor adok neki ami a hűtőben van,és nem tudtam hogy ilyen húsfélék tönkre teszik a gyomrukat.

2011. okt. 10. 15:59
 3/5 A kérdező kommentje:
és ne arra az erős száraz parasztkolbászra gondolj,hanem arra a sima főzni valóra
2011. okt. 10. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, gyakori, hogy 12-14 hetesen is szopnak a cicák, ha anyjuk engedi. Az én cicámat is 3 hónaposan hoztam csak el. Gondoltam, hogy addig kár elválasztani, amíg az anyja törődik vele, és szopik is.
2011. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok olyan macskás van, aki ne egészítené ki a szopás mellett a táplálékot egy kis párizsival, vagy sonkával. Nem hinném, hogy ez tönkreteszi a gyomrukat. Különben nem lenne ennyi macska a világon.
2011. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!