Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskátok hogy viselkedik...

A macskátok hogy viselkedik amikor porszívóztok?

Figyelt kérdés
Az enyém fél tőle, felpúposítja a hátát, olyan muris :D
2012. máj. 9. 17:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az enyém meg imádja!

Ha meglátja vagy meghallja már rohan is oda, eléfekszik és azt akarja h porszívózzam a bundáját. Mindig kell is neki mert addig ott fekszik amíg nem csinálom. A hátát szoktam végig, meg a lábait+farkát teljesen beszívni a csőbe. Nagyon élvezi, dorombol is közben. Ez a porszívó egy kisméretű, 1300w-os. Viszont az új nagyobb és erősebb ahhoz még nem jött oda, talán az h nagyobb mint ő félelmet kelt benne.

2012. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Végig alussza a menetet:D Nem zavartatja magát különösebben.
2012. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Láttam már olyan videót, amin porszivózzák a macskát :)
2012. máj. 10. 16:57
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy fél tőle, de utálja. Elbújik a kisszoba sarkába, onnan nézegeti hol tartok. Ha elfelejtem az ottani futószőnyeget felvenni és kihozni porszívózás előtt, akkor bosszúból összegyűri és lepisili.. (ami amúgy nem szokása).
2012. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
általában ide oda szaladgál a házban :D meg ágyalá bebújik,érthető én is ezt tenném :D
2012. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ZaraMedusa válasza:

3 cicám van.

A szitu porszívózáskor a következő:

Milla: eltűnik, mintha nem is létezne

Alfréd:Felül a kanapé támlájára és onnan figyeli az eseményeket

Péter: Szaladgál a porszívó végénél, le akarja vadászni

:DDDD

Imádom őket :)

2012. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy köztük is milyen különbségek vannak :) Olyanok, mint az emberek.
2012. júl. 5. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!