Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen kölyökmacska tápot...

Milyen kölyökmacska tápot vegyek egy pici cicának?

Figyelt kérdés
Szeretném egészségesen, a legjobb minőségű táppal etetni, amivel optimálisan hozzájárulok a fejlődéséhez. Kinti cicus lesz. Már eszik, nagyon játékos. Mit kell neki beszereznem? Eddig még nem volt cicusom, nem tudom mivel tehetnék a kedvére, hogyan neveljem? A nevére, igaz még csak tegnap kaptuk, még nem hallgat, és arra sem, ha hívom. Ez változni fog?

#macska #cica #macska eledel.
2012. máj. 13. 11:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Megint nem volt jó az első link:


[link]

2012. máj. 14. 18:45
 22/25 anonim ***** válasza:
sajnos ebből semmi sem látszik. próbáld meg a hátán fekve lefényképezni a hasát. Ha tudod, hogy kell kinéznie, 1 napos korban látszik különbség. :)
2012. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Oh...Sajnálom.

Sajna nem lehet hanyatt fektetni. játéknak értékeli, és felpolcozza a lábait, és kitör belőle a kis "vadállat"..:)Nagyon édi. ma bent játszottunk vele a lakásban a fiúkkal, mert esett az eső egész nap. Szerencsére baleset nem volt. hála nektek, és a belinkelt oldalaknak. Vettem a jelzéseit és olyankor kivittem.:)

2012. máj. 14. 21:57
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha majd sikerül csinálni jó képet, tedd ki. :) Addig is megpróbálom értelmesen leírnia különbséget. Lányoknál közvetlenül a végbélnyílás alatt van a húgycső kiv. része, fiúknál ebben a korban van köztük kb. egy ujjhegynyi táv és ott vannak a herék. (most még lehet laposak, de a távolság kivehető)
2012. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Akármilyen homályos lehet látni hogy ez nöstény macska.A fekete lyuk a segge és az allata lévő rész a nemiszerve és mivel nem látni tojásokat csak egy lyukat kétség kivül kis nöstény.
2012. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!