Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine coon cicának milyen...

Maine coon cicának milyen fésűt vegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]


Meg Furminator.


(egy egy éves MC gazdija)

2012. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sziámim van, így a rövid szőr miatt nincs túl sok gond vele, de egy maine coon esetében szerintem kétféle fésű kellene. Az egyik egy lapos, sok-sok, rövidebb fogból vagy drótsörtéből álló "szőrbontó" (vagyis olyan, amiben nem egy sorban vannak a fogak, hanem több sorban, egy téglalapot képezve), amivel lényegében fellazítod a bundát, meg persze sok szőrszálat már ez is kiszed, és lehetne mellé egy hagyományos, sűrű fogazású, egysoros fésű, amit a szőrbontó után használnál a mélyebben fekvő elhalt szőrszálak eltávolítására.
2012. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy a második válaszoló pont egy olyat linkelt, amit én próbáltam az előbb írásban körülírni... szóval egy olyan jó lenne mindenképpen!
2012. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A furminátor az milyen és mire jó?
2012. máj. 15. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!