Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Agyba-főbe verik mit tegyek...

Agyba-főbe verik mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Még 1 éves sincs, nyáron lesz 1 éves. Fiú azaz bak macska nincs ivartalanítva. Nagy, kertes házban élünk ami az elején nagyon tetszett neki de mostanában elkezdőttek a területért vívott harcok. Errefelé rengeteg macska van és mindegyik erre a területre pályázik mivel az én macskám itt a legfiatalabb. Amikor hallom a macskavisítást egyből rohanok ki körülnézek és általában mindig ott fekszik az én drágám,koszosan megverve. 2 fő ellensége van: mindkettő bak. az egyik a kertet a másik a kapu részt foglalta el. de az én kis drágám nem bír vagy nem mer velük verekedni amikor meglátják egymást az utón az én kismacskám felpúposodik és elgezd morogni. közelebb jön az ellenség de a macskám lefekszik összegömbölyödik és várja hogy verjék. ha meglátom hogy valaki hozzá ér a drágámhoz rögtön elkezdem zavarni ,dobálni. ma reggel még le is pisilte az egyik. mit lehet csinálni hogy ne bántsák szegénykét? vagy ez a természet rendje ? nem lehet megváltoztatni?

2012. máj. 16. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán az ivartalanítással megszűnnének a gondok, de nem tudok biztosat mondani.. :( Sajnálom :(
2012. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Ivartalanítani kell mert megszünik a terület szerzés vágya.De én nem tartom fernek az ivartalítást gondolj bele neked milyen rosszul esne a dolog.Ha meglátsz más macskát kertben üvöltve rohanva zavard el őket és nem fognak vissza menni.Szóval ivartalanítod vagy elzavarod a többi macskát.Én az utobitt tenném.
2012. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettes és kérdező.Ivartalanítás és elzavarás.Ameddig ivaros a kandúrod addig verni fogják.Addig ivartalanítsd míg megvan mindkét szeme..
2012. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ivartalanítsd és utána ha jönnek a macskák kezd el őket kergetni hogy menjenek a házatoktól.Nálunk a garázstetőn vannak és seprűvel kergetem el őket.
2012. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kapd el a masik kettot, es ivartalanittasd. :P Csak a fair play neveben.

Vagy, ha a sajatodat ivartalaittatod, akkor nem fogjak rivalisnak tekinteni, es nem bantjak...

2012. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!