Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja? Elvetélhetett?

Mi lehet a baja? Elvetélhetett?

Figyelt kérdés
tegnap este a kinti cicámat "megerőszakolta" egy másik macska és hát nem egyedül volt és a cicám nem tudott magára vigyázni... ja és a cicám mellesleg terhes és akkor amikor én hallottam gyorsan kifutottam és elüldöztem a többi macskát de utána a cicám nagyon vérzett "ott" és utána még éjjel is eléggé... a kiscicákkal a pocijában nem lehet valami gáz? most reggel megnéztem nem látnám hogy vérezne neki de este folyton bújt hozzám meg félt és enni is rá kellett venni.. ://
2012. máj. 18. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy vemhes? orvos csinalt ultrahangot?
2012. máj. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"megerőszakolta" ez aranyos...Attól, hogy úgy hangzik, ez még nem igaz. Ha nem akarná, nem állna meg nekik. Miből gondolod, hogy terhes?
2012. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

valoszinu nem volt vemhes, hanem tuzelt. es te azzal, hogy elzavartad a kadurtnserulest okoztal neki, mert a kandur peniszen tuskek vannak, ha kitepi akkor megsebzi a nostenyt.

Ideje lenne ivartalanitani a macskat

2012. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, ideje volna ivartalaníttatni.
2012. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem, mert múltkor tüzelt és utána abbahagyta és azóta nől a pocija onnan tudom! és egyáltalán nem rosszat csináltam vele hogy nem hagytam mivel sokszor rátámadnak a cicámra és már vannak sebei is a cicám folyton nyávog és fújtat hát valószínűleg nem akarta !!! köszönöm hogy kioktattok azért a saját macskámat gondolom én jobban ismerem mint ti..
2012. máj. 18. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress már légyszíves videókat, hogy hogyan szoktak párzani a macskák, ha már az életben még nem hallottad. Kevés hangosabb és ijesztőbb dolog van. Úgy ordítanak, mint akit nyúznak.
2012. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

ha nő a hasa simán lehet álvemhes is.

a macska nem engedi magára a kandurt, csak ha tüzel. És a nem tüzelő nőstény nem érdekli a kandurt. TZehát ha ráment, akkor tüzelt. És akkor nem vemhes.

lehet, hogy ismered a macsakádat, de a biologiáját ezek szerint nem

Ivartalaníttasd

2012. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A macskáknak elég érdekes a párzási szokásuk. Tulajdonképpen az egész állatvilág (a delfineket leszámítva) csak utódnemzés céljából szexel, nem élvezeti okokból. A nősténycicának tulajdonképpen rettenesen fáj is az aktus... Ahogy egy előző hozzászóló is mondta már, a hím cica péniszén tüskék vannak, ami eltávolítja az esetlegesen más hím cicák által ott hagyott maradványokat.... tulajdonképpen mindent kitakarít belőle... (emiatt is vérezhetett "ott" a Te cicusod is). Közben a fiú cica általában a lány cica nyakát harapja, hogy az ne menjen vagy mozduljon el... de amúgy az egész nem tart egy percig se.... de tényleg elég lármás a dolog... és valóban úgy tűnhet hogy megerőszakolják.
2012. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!