Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 12 napos kiscicák anyukája ma...

12 napos kiscicák anyukája ma reggelre meghalt (megmérgezték). Hogyan nevelhetnénk fel őket?

Figyelt kérdés

Cumisüvegből nem isznak meleg tejet, még a szemük is csak nyíladozik. 3 kiscicánk van, az anyukájuk egy este alatt elpusztult:( meleg vizes palackot tettem melléjük, be vannak bugyolálva, de félek nem maradnak meg mert nem fogadnak el semmit:(

segítsetek!


2012. máj. 18. 08:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Jelenleg én is ugyanabban a helyzetben vagyok mint te..:( ma reggelre eltűnt az anyjuk...:(( vettünk nekik anyatejpótló tápszert, ettek belőle de nem sokat...biztos szokatlan nekik...próbálj meg nekik ilyen tápszert beszerezni..ez elvileg nagyon jó..hasonló a macskazej összetételéhez..és itt van még egy oldal ami esetleg segíthet: [link]


én is ezen keresgéltem tanácsokat:) sok szerencsét neked is!!! remélem életben maradnak!

2012. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Még egy tanács! Ne a hasukat masszírozd...hanem a feneküket. attól fognak kakilni/pisilni..
2012. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
érdemes elvinni orvoshoz. A mérgezés miatt is, meg ad tanácsot. Például a fecskendőből etetés nem olyan egyszerű, mint gondolnád. Ha véletlenül félrenyel tüdőgyulladást kaphat, és meghal. Meg kell tanulni azzal a sebességgel nyomni, amivel szopja. Először inkább a szája oldalán kell, mert a nyelőcsöve középen van. Fog közben kapálózni a kis lábával, ami reflex. Rongyba be kell csavarni, hogy ne kapálózzon. Ha kapálózik, úgy elég nehéz.
2012. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!