Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szavannah macska bánthatja a...

Szavannah macska bánthatja a kiskutyát?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy nem ajánlott kisállat mellett tartani.Miért nem?Bántja a (kistestű)kutyát?

#macska #Szavannah macska
2012. máj. 18. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán szétkapja, még kisgyermek mellett sem ajánlott.
2012. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Aztán persze meg is suti... Én is olvastam már, hogy a föld lapos -_-!
2012. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A legtöbb szavanna kifele forduló, rámenős, kíváncsi és gyengéd. Rendívül jól kijön a nagyobb gyerekekkel, más macskákkal, kutyákkal, viszont ha kisebb gyerek van a házban, akkor egyáltalán nem ajánlott. A szavanna macska ugyanis sokkal agresszívabb, mint más házimacskák, és mivel nagyobb is, nagyobb veszélyt is jelenthet az olyan gyerekekre nézve, akik nem tudnak velük finoman bánni.

Nem lesznek viselkedésproblémái, ha már kölyökkorában megneveled. Ha viszont nem szólsz rá, amikor túl durván játszik, akkor agresszív felnőtt macska válhat belőle.

Mozgalmas, izgalmas életre vágyik, ezért gyakran előfordulhat, hogy más állatokkal összeverekszik."

2012. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor őt nem kell félteni egy nagyobb testű kutyától?
2012. máj. 18. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazabol, ez annyit jelenet, hogy rendesen oda tud utni, mint minden macska, csak nagyobb merete es kevesbe "elhaziasult" izomzata miatt, ez a odautes igencsak fajdalmas lehet.

Emiatt meginkabb oda kell figyelni, hogy kolyokkorban megtanulja "kontrollalni magat".

Nagyobb testu kutyatol meg azert erdemes mindent felteni. Lattam mar olyan traktort, aminek csunyan megragta a kereket egy kuvasz. :P

Tehat, inkabb ugy fogalmaznak: tobb eselye van, mint egy perzsamacskanak.

2012. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!