Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hetes árva kiscicák 4 napja...

3 hetes árva kiscicák 4 napja nem kakilnak, hiába masszírozom a feneküket és a hasukat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 17. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Meleg vizes ruhával próbált törölgetni a feneküket, ne csak simán masszírozd.


A meleg vizes törölgetés olyan mintha az anyukájuk nyalogatná őket.

2012. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A meleg vizes szivacsot, anyagot húzgáld végig a hasukon a fenekük irányába. Így próbáld.
2012. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És a pisi? mit ettek? mennyit?
2012. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pisilni minden etetés után tudnak,sőt minden alkalommal amikor masszírozgatom őket. Az egyikük ma végre egy kis kakit is produkált. Tejpótló szert adtam nekik, azt nagyon nem kedvelik úgy vettem észre, úgyhogy muszáj voltam adni nekik felforralt és vízzel higított tejet.Ezt jobban szeretik. De úgy döntöttem veszek nekik más fajta tejpótlót,hátha az jobb lesz.Egy próbát mindenképp megér,nem szeretném elveszíteni őket.
2012. máj. 17. 16:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, szerezz kecsketejet, én már azon neveltem fel piciket. Amíg nem esznek szilárd eledelt, nem nagyon szoktak kakálni.
2012. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az lenne még a kérdésem, hogy kb. mennyi idősen tudnak majd önállóan üríteni?
2012. máj. 17. 19:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Amikor már mászkálgatnak és esznek normálisan (nem csak tejet) lassan elkezdenek. De majd úgyis észreveszed a kis meglepetéseket. :)
2012. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mostanra 3-ból ketten gond nélkül kakilnak a segítségemmel, viszont a harmadik már 5 napja semmit nem produkál, csak pisit. Ő a legkisebb, korra és méretre is, eléggé nehezen született,mert farfekvéses volt. Lehet butaság, de talán befolyásolja ez a viselkedését? Ő olyan kis álomszuszék, nagyon keveset eszik, olyan kis magának való.
2012. máj. 18. 14:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy kisebb, fejletlenebb, befolyásolhatja. Viszont ha kedvetlen, étvágytalan, sokat alszik, lényegesen eltér a viselkedése a többitől, akkor lehet vele valami probléma. Picit próbáld többet etetgetni. Mit kapnak?
2012. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg szorulása van, próbálj meg adni neki pár csepp olajat (lehetőleg olíva).
2012. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!