Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gyanakszom hogy eltört a...

Gyanakszom hogy eltört a macskám lába . Vajon tényleg eltör?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mi történhetett vele , mmultkor vettem észre hogy erőst sántál , de nem mindig , néha rá lépik. Kicsit óvatos , vigyáz rá de a mikor fáról jön le rendesen használja . megtapogattam , nem érzek semmi furcsát és nem is kapta el és nem nyávogott miközben mozgattam , tapogattam . Vajon eltört ? Mi a jele ha igen ? (Bal első láb )
2012. máj. 19. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a talpát!

Sebes lehet, vagy belement valami. Ha el lenne törve a lába, nem mászna fára. Ha sebes fertőtlenítsd időnként, ha belement egy tüske, vagy szálka, akkor szedd ki!

2012. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eltörött, akkor ahogy megfogod és mozgatod neki "roszog" a csontja. Elég jól észre lehet venni. Múltkor a miénknek eltörött a lába és mondta anyu, hogy nézzem meg. Azt hittem nagyobb tapasztalat kell hozzá, de megfogtam neki és egyből éreztem. Nem hiszem, hogy el lehet téveszteni főleg ha összehasonlítod a másik lábával. Végig kell tapogatni az egész csontot és érezni fogod. Nagyobb csontoknál biztosan érezni fogod, kisebb csontoknál mint a lábujjak nem tudom mennyire lehet érezni.
2012. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vidd orvoshoz ne te találgass
2012. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!