Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki milyen macskaalmot használ?

Ki milyen macskaalmot használ?

Figyelt kérdés
Volt már hasonló kérdés, de rég nem válaszolt már rá senki, gondoltam azóta változtak egy kicsit. Néztem Multifit biofresht, cat's best ökot, tigerino crystalst, biokats premiumot, nem csak ezek érdekelnek, bármilyen jó szagmentes csomósodó érdekel. Köszönöm

2012. máj. 21. 00:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

szia: én is a sparosat illetve a szilikonosat tudom ajánlani, ez a kettő a legjobb

Nekem a premier excellence nem jött be egyáltalán, mert annyira apró szemcsékből áll, h a macskáknak folyton ráragadt a tappancsára és szanaszét hordták, de amúgy jó, tehát szagtalan, nekem az volt vele a bajom, h az egész lakás egy alomtálca lett.

2012. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
cat's bestből nem jó az ami ilyen nagyon könnyű anyagból van van, mert nem bírja a strapát, szétesnek a pisigolyók és ezért hamar büdös, mjuk írtad h csomosódó érdekel, akkor s-budget, nagyon olcsó és az egyik legjobb
2012. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Annyian írjátok ezt az s-budgetet, tényleg ennyire jó? Hihetetlen számomra, de hát ha ezt mondjátok ezt fogom kipróbálni! Mekkora kiszerelésekben van? Még 1hónap mire jön a cica, de én már nagyon várom!:)
2012. máj. 22. 11:40
 14/19 Maxitabi ***** válasza:
Nálunk a KingStar szilika alom jött be,10l kb 2500 Ft, a két macskának 3-4 hétig jó a 10l 3 alomtálcába. Azért jó, mert tényleg elég jól elnyeli a szagot (jobban, mit a csomósodós-olyan is volt) és tényleg hosszú ideig kibírja. Ja és kevésbé poros, mint a csomósodók. Persze hátránya is van:roszog a papucs alatt a szétszóródott, lerázott szemecske...
2012. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
s budget asszem 5 v 10 kilós kiszerelésben van, nem túl nagy, olcsó árérték arányban talán a legjobb. Nem mindig a drága a jó :)
2012. máj. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem vált be a sparos alom. Remélem csak az első hetekben lesz ilyen büdi. Bízom abban hogy csak a stressz és az új hely okozza a szagokat. Hiába a zárt alomtálca érezni:(
2012. jún. 19. 11:38
 17/19 Maxitabi ***** válasza:
Ajánlom a szilikátost még egyszer! Árban talán összességében olcsóbb is, mint a csomósodók!!Persze ez sem totálisan szagtalan, de csak a kakit kell kimerni naponta, a folyadék besárgítja a szemcséket és ha már nagyon szagos, v sötét, akkor az egész megy ki. Tényleg elég 3-4 hétig!
2012. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Pisit ki sem kell, vagy lehet szedni? Ez így higiénikus?:S Tényleg nem olyan büdi? Márkát tudnál mondani? Abesszín macsekom van még egy hete sincs nálam, remélem még az első stressztől ilyen és normalizálódik:)
2012. jún. 19. 20:50
 19/19 Vicuska87 ***** válasza:

Hát az meg milyen, hogy a pisit nem szedik ki!

Jó szaga leget ilyen melegbe.

A szilikonos alom azoknak való, akik nem szeretnek porszívózni. Nekem a szilikonos alommal az a bajom, hogy mű dolog, sosem használtam, de nem is fogom.

A premiere excellence-tól, amit a fressnapfban lehet kapni, nincs jobb. Naponta egyszer felkell porszívózni, az alom szőnyeget, és kész!

2012. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!