Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám agresszív? Mit tehetek...

Cicám agresszív? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
4,5 éves,2 hónap velünk élt ideiglenesen egy kis kandúr,mióta nincs itt(1 hete)a cicám harap,felugrik az alkarom/felkaromra,harap,eléggé durván!
2012. máj. 22. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
üssed vágjad!csak viccc!lehet hogy csak unatkozik!probáld valamivel elvonni a figyelmét!
2012. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor helyböl locsold le vagy fújj rá mint egy másik macska.
2012. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a cicák alapvetően társas lények, a legtöbb heélyen azért ajánlják h egyszerre kettőt tartson az ember. Ők bunyósat szeretnek játszani a legjobban, és most veled bunyózik. Ne bántsd, mert csak azt hiszi benne vagy a játékban, a víz jó lehet ha fél tőle, v pl fújj rá, mintha cica lennél és nem tetszene a dolog. Az enyémeknél ez jött be
2012. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pont,hogy sokkal többet foglalkozunk vele,mióta elment a picike,játékai,bútora van,emellett szokott velünk labdázni,kergetőzni,de 2 napja ez a műsor,reggelente jól elintéz,aztán ha kicsit kiabáltam vele,elszégyellte magát,és elment aludni:)
2012. máj. 22. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem amikor az egyik cicám kórházban volt, majd itthon egy ketrecben kellett lábadoznia két hétig, ugyan ezt csinálta a másik cica. Meg volt őrülve, folyton megtámadt, alig mertem elmenni mellette. Természetesesn játékból. Hiába játszottam vele sokat, kellett neki a bírkózás. :)
2012. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lehet,hogy "csak" büntet,mert itt volt a picike,meg kevesebb figyelem jutott Rá....köszi a válaszokat:)
2012. máj. 22. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem büntet, kell neki a cica társaság, játszhatsz vele bármennyit nem segít, nem ugyanaz. Hidd el, tapasztalatból írjuk. Én tanácsolom mindenkinek h ne egycicázzon, kettő cica dupla gyönyör :D
2012. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát..Ő konkrétan nem jött ki enni,alomba,fújt a cicára,morgott,nem jöttek ki...
2012. máj. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!