Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fiú cicám túl agresszív mit...

A fiú cicám túl agresszív mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan harap és karmol pedig még kiscica de nem lehetne valahogy erről leszoktatni?
2011. okt. 29. 21:22
 1/6 anonim válasza:
Hát mert még pici és fél gondolom fúj is. Mire megnő leszokik róla hidd el nekem! (2 Házi macskám van)
2011. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Heréltesd ki.
2011. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de az orvos azt mondja még túl pici a heréltetéshez pedig már nagyon hajlok afelé

mindennap ok nélkül nekem támad harapdál és karmol csak akkor tudom simogatni hogyha alszik

2011. okt. 29. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi kifogja nőni. :) Nekem is volt egy időszak, amikor ilyen volt. Volt egy tigrises plüssállatka bábom amit a kezemre húztam és avval játszottam vele. Azon kiélhette az agresszivitását. :D ...
2011. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a macsek agresszív akar lenni, akkor keríts valamit, amin keresztül ilyenkor játszhatsz vele, pl plüssállat, vagy bármi, akikkel nekem dolgom volt, egy szál cérnával is kiválóan elvoltak, fél óra múlva meg aludtak. A macska ragadozó, nem egy plüssállat, ezt tartsd észben!
2011. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van Animal Planet csatornátok,azon van egy olyan műsor,hogy My cat from hell-macskám a pokolból.Érdemes nézni,már ha lehet.Szóval a macskák a magasban érzik biztonságban magukat,ezért jó ha feltudnak menni a polcra, szekrényre,tv-re stb.De emellé türelem,sok játék amit levadászhatnak.Kitartás.
2011. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!