Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskája is ilyen, vagy...

Más macskája is ilyen, vagy csak nekem sikerült ilyen kis lököttet kifognom?

Figyelt kérdés

Ha játszik nem nézni, hogy merre megy, csak fut a madzag után. Az elöbb is teljes erőből neki rohant az ajtónak, meg meg akarta támadni a maciját. Van, hogy annyira belefeledkezik valami rágásába, hogy szószerint lefolyik az ágyról és kis híján nem esik fejre. Illetve ha begbolondúl akkor meg annyira szalad, hogy a kanyart sem tudja rendesen bevenni és nekimegy a falnak is.

Más cica is ilyen eszetlenűl játszik?



2012. máj. 23. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? A legtöbb kiscica ilyen kis agyament :))) Majd komolyodik később.
2012. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2 éves ivartalanított fiú szobacica :)

Csak nekem ő az első szobacicám, kint eddig is voltak mindig cicáink, de ők nem így játszottak. Azért vagyok kíváncsi, hogy másé is ilyen?

2012. máj. 23. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Az már nem olyan kicsi, végül is felnőtt :) Lehet, hogy ő ilyen extra bolondos, bár néha az én cicáim is "megvesznek" játék közben :)
2012. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém kb 1 éves kinti-benti ivartalanított lány, ő is ilyen. Van még 2 közepes termetű kutyusunk is, na velük is, meg velünk is szeret játszani. (bár leginkább megtámadni és harapdálni. :) ) Néha olyat csinál, hogy elbújik az ajtó mögé, (vagy ha kint valami bokorba) és ha látja hogy megyünk előugrik és megtámad. Vagy néha ha fekszik és elsétál mellette az egyik kutya, gyorsan megfordul és beleharap egyet a lábába vagy valahova. :)
2012. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kandúrom is pontosan ilyen,igaz ő még csak 8 hónapos.Nem egyszer futott neki az ajtónak,ágynak stb. a madzag kergetése közben.Ilyenkor tele van energiával,azért játszik ennyire.
2012. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 emir72 ***** válasza:
100%
Kicsit majd komolyodik az évek során, de, ha ivartalanított, örökké gyerek marad. Örülj neki, hogy ennyire szórakoztató! :)
2012. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én örülök, nagyon is, mert jókat lehet rajta nevetni,főleg mikor kis zakkant módjára púpos háttal oldalazva jön felém... csak néha féltem, mert nem nézi, hogy mi van előtte.
2012. máj. 25. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!