Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhairtó csepp a cicák szőrén?

Bolhairtó csepp a cicák szőrén?

Figyelt kérdés
Bénáztam egy sort, és elég szép adag került a bundájukra is. 5 hetes picikék. Most külön vannak az anyjuktól hogy ne nyalja őket. Viszont ami a szőrükre került az beleszáradt. Mit csináljak vele? (a állatboltos hülyének nézett hogy nem a szőrére kell... amit én tudok is, de oda is ment, és gyakorlatilag semmit nem segített, csak hogy 12 óráig nem lehet simogatni, meg 24 óra mire beszívódik)
2012. máj. 23. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idős cicákra nem is lett volna szabad rakni cseppeket.Nedves rongy és töröld le róluk.

Bolhásak?

2012. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 24ra beszívódás csak a bőrre vonatkozik, ami a szőrre kerül azt le kell törölni, mert az már soha az életben nem fog onnan beszívódni.
2012. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Direkt úgy kértem, hogy 5 hetes kiscicának kell. Egyébként lekopott róluk (pontosabban szerintem inkább rendesen megszáradt), de jutott elég a bőrükre is biztosan, mert egy szem bolha sincs bennük...

2012. máj. 24. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!