Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyáladzik a macskám?

Nyáladzik a macskám?

Figyelt kérdés

Múlt héten a farkán volt és a szájából is kilógott,

Ma pedig a kanapán találtam.

A cica nőstény elég kis vézna, a gyomra elég érzékeny mert ha kicsit is túl eszi magát, behány.

Ez a nyáladzás valami betegség lehet ?


2012. máj. 24. 18:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
Veszettség... vagy esetleg... nem árt ha elkerüli a kézmosó szappant
2012. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de nem változott a viselkedése meg semmi ugyan olyan nyugodt, szerény, lusta
2012. máj. 24. 19:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi volt a farkán?


Benti vagy kinti cica?

Az én cicám is volt ilyen betegsége, ha jóllakott kihányta, vékonyka volt. Teljes étrend váltás, csak jó, vagy jobb minőségű kaja. Vidd el orvoshoz is mindenképpen. Mikor kapott utoljára féreghajtót? Nézesd meg a fülét is, mert az enyémnek bár tünetmentes volt, atkás volt a füle.

A doki szerint hiába szoba cica, felhozhattuk a cipőnkön a sok bacit.


Remélem rendbe jön a cicád!

2012. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nyál volt a farkán,

benti is meg kinti is, de szinte egész nap bent van és alszik, csak este szoktuk kitenni a garázsba

2012. máj. 24. 20:14
 6/12 A kérdező kommentje:

és az normális ha a 6éves cicám néha agresszív , és már két foga is kiesett?,

tudom, hogy az idősebb állatok gyakran agresszívak lesznek, de a 6 év szerintem még nem olyan öreg, meg a fogának se kéne kipotyogni még.

agresszív akkor szokott lenni amikor felveszem, akkor fúj , meg ha nem akar kimeni és a lábammal kicsit meglögdösöm akkor is fúj

2012. máj. 24. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem szokta meg a kézbe emelést. Azt hiszi, hogy ő a dominánsabb nálad, így ő parancsol. Ilyenkor kiálts rá, tapsolj. Véletlenül se mutass ijedségre mutató jelzéseket, magasodj felé és nézz haragosan. A fogait rosszminőségű étel hatására vagy harc közben is kiejthette.

Milyen ételt kapnak? (márka, ha bolti)

2012. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem mindig ugyanazt az ételt kapja, de amit gyakran kap az a Coshida, Mitvisz, Kitkat, Molli


Elég sokat vadászik sokszor hoz patkányt, egeret, madarat és nem lehet, hogy beletört a foga a csontba egy vadászat során ?

2012. máj. 25. 21:19
 9/12 A kérdező kommentje:
*Kitekat
2012. máj. 25. 21:19
 10/12 anonim ***** válasza:

De, lehet. :/

A nyáladzó békát nem eszik? Mert barátnőm kutyája attól nyáladzik.

2012. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!