Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj lehet? 10 hónapos anyacica

Baj lehet? 10 hónapos anyacica

Figyelt kérdés

Tegnap De. 10 körül szült a cicám ez volt neki az első. 2 kiscica jött a világra egyik sajnos halva, a másik életerős, egészséges. Tegnap egész nap nem is volt semmi baj, nem láttunk az anyán semmit. Ma Du. 4 körül ismét szült 1 kiscicát, ő is él,életerős. a Kérdésem az lenne hogy várható-e még cica vagy ennyi a normális? (még mielőtt valaki azt írná,hogy miért nem hívom az állatorvost, azért nem mert már ilyenkor nem rendel és semmilyen számon nem érem el)

Válaszokat köszönöm!


2012. máj. 25. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem gond, de a 10 hónapos kicsit fiatal. Persze, normális az ilyenkori szülés, de még egy éves sincs. Figyeld a cicát, de 4-nél több kölyök szerintem nem lesz.
2012. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azért, majd ha el tudod érni az orvost, feltétlenül nézesd meg a macskát, hátha maradt még benne kölyök, esetleg halva.
2012. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Szami5 válasza:
Igen, nézesd meg ha eléred az állatorvost, mert hullamérgezést kaphat a macskád. Az enyémnél is ez volt, és alig lehetett megmenteni. Szerencsére időben elvittük.
2012. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szegénynek jó hosszú szülése volt :S Az enyém mindig délután kezdte és este éjfélre már végzett is :D


Szerintem több cica nem lesz, de kitudja elég sok idő eltelt mire a 3. cica is megszületett, szerintem ha most este nem lesz akkor nem várható. De csak látod, hogy nyugodtan fekszik-e és szoptat vagy még feszült, nagy-e a hasa, tedd rá a kezedet a hasára, hogy mozog-e még valami :)


Nincs ilyen, hogy normális-e ennyi cica, ha ennyi van akkor ennyi van, nincs megszabva, hogy mennyinek kell hogy legyen. Az enyém 4x-r szült és mind a 4x-r 4 kiscica született, vagyis egyszer 5 csak abból sajnos egyre ráfeküdt és meghalt.

2012. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Vicuska87 ***** válasza:

Nagyon szuper, 10 hónaposan macskát elletni!


Ez igen! Csak így tovább!

2012. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%

21:43 : ez mér baj?

6-9 hónaposan a legtöbb macska már készen áll a párzásra

2012. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
a legtöbb ember is keszen all mar a parzasra 14 evesen, de szerinted jo solog 14-15 evesen szulni? es most nem a szellemi erettsegre gondolok! sokkal nagyobb fajdalommal es rizikoval jar a dolog...
2012. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Vicuska87 ***** válasza:
Persze, egy embernek is, 12-13 évesen megjön a menstruációja, mégsem szül rögtön gyereket!
2012. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves 21:43 válaszoló!

Képzeld amikor hazahoztuk a cicát az előző tulaj a kezembe nyomta a cica kiskönyvét amiben fel volt tüntetve az ivartalanítás.... Mint rájöttünk ez csak egy nagy kamu volt.Szóval ahelyett hogy a 10hónapon akadnál ki válaszolhattál volna vmi hasznosat is....

2012. máj. 26. 09:56
 10/20 A kérdező kommentje:
Elhihetitek hogy a hátam közepére se kellettek a kiscicák...De most ez van örülök nekik mert nagyon aranyosak.
2012. máj. 26. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!