Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj lehet? 10 hónapos anyacica

Baj lehet? 10 hónapos anyacica

Figyelt kérdés

Tegnap De. 10 körül szült a cicám ez volt neki az első. 2 kiscica jött a világra egyik sajnos halva, a másik életerős, egészséges. Tegnap egész nap nem is volt semmi baj, nem láttunk az anyán semmit. Ma Du. 4 körül ismét szült 1 kiscicát, ő is él,életerős. a Kérdésem az lenne hogy várható-e még cica vagy ennyi a normális? (még mielőtt valaki azt írná,hogy miért nem hívom az állatorvost, azért nem mert már ilyenkor nem rendel és semmilyen számon nem érem el)

Válaszokat köszönöm!


2012. máj. 25. 20:30
1 2
 11/20 Vicuska87 ***** válasza:

Ez nem volt feltüntetve a kérdésben.

Akitől kaptad, vagy vetted, hívd el, hogy nézze meg, milyen szép cica családja lett, az ő általa ivartalanított cicának!


Ezt nem hagynám ki!

2012. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mi van a cicával? Elérted az orvost?
2012. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen elértem az orvost és megnyugtatott hogy ez majdnem hogy normális mert hogy még fiatal és az anya meg hogy az első szülése...Viszont sajnos az első kiscica ma reggelre meghalt, aki tegnap született ő teljesen jól van meg az anya is mintha sokkal jobban foglalkozna vele.El sem mozdul mellőle. Remélem ő megmarad!
2012. máj. 26. 20:16
 14/20 anonim ***** válasza:
De nem maradt benne kölyök?
2012. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem, mert kitapogattuk meg most már teljesen nyugodt, a hasa is lement már.
2012. máj. 26. 20:35
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor jó, örülök, hogy nincs baja :) reméljük megmarad a kiscica.
2012. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Sziasztok!


Nem tudom olvassa-e valaki még a kérdést, de remélem, hogy igen.

A kérdező azt írta, hogy akitől kapta a cicát, azt mondta ki van ivartalanítva és a kis könyvbe is fel van jegyezve.

Ha valóban fel van jegyezve a könyvben az ivartalanítás akkor, tessék elmenni ahhoz az állatorvoshoz, aki lepecsételte, hogy kivan ivartalanítva és beperelni. Mivel, pecsét nélkül érvénytelen bármilyen beírás a kis könyvbe!

Egy 10 hónapos macskán még észre lehet venni az ivartalanítás jeleit, a hasán kisebb a szőr és természetesen még a hegek is látszanak.

Szerintem a kérdező hölgy részéről, ez csak egy légből kapott kifogás volt, vagy, ha igaz akkor nagyon naív, hogy így át lehetett verni.

Örülök, hogy a cica jól van, de pár hónap múlva megint elleni fog és, ha már az első szülés problémás volt akkor a többi sem lesz jobb.

2012. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadónál a pont! tökéletesen igaza van
2012. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Életem első cicája. egy piacon ajándékba adták.A kiskönyvben tényleg van egy pecsét az ivartalanításról meg a különböző oltásokról meg hogy brit rövidszőrű cica. Amikor terhes lett egyből mentem vele az orvoshoz és kiderült hogy a kiskönyv és a pecsét is hamis jah és nem brit cica. (mondjuk azt gondoltam h nem fajta tiszta mivel hogy adnának már ajándékba egy fajtatiszta brit cicát, de nem ez a lényeg!!!!) Az orvos mondta hogy sajnos nem ez az első eset hogy hamis kiskönyvvel találkozik,de ezzel nem tud mit kezdeni.Ilyenek vannak és lesznek is...Mielőtt valaki megint belekötne valamibe: Soha nem volt még cicám rajta kívül és igen naiv voltam hogy hittem az ajándékozónak. Jah és a kötekedőknek csak Gratulálni tudok hogy a lényegtelen dolgokra koncetrálnak ahelyett hogy valamilyen normális választ adtak volna egy fontos kérdéshez. Engem egyáltalán nem érdekel hogy átvertek az ivartalanítással kapcsolatban meg minden mással is,most az a lényeg és a legfontosabb hogy a cicám és a kiscicája jól legyenek.
2012. jún. 2. 10:37
 20/20 A kérdező kommentje:
Még egy dolog! Szerinted hagyom hogy még egyszer terhes legyen???? Amint írtam a hátam közepére se hiányzott még egy cica.Ebből következik hogy hamarosan ivartalanítva lesz.
2012. jún. 2. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!