Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak enni a 4 hetes...

Mit adjak enni a 4 hetes kölyökmacskáknak?

Figyelt kérdés
A macskás könyvem azt írja, hogy cukros vagy mézes, hígított tejet adhatok nekik ebben a korban, valamint főtt húst kevés fehér kenyérrel és pár csepp levessel elkeverve, apró gömbökké gyúrva. Ezeket szabad?
2012. máj. 27. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

ne adj tejet, hanem joghurtot.

Ott fermentálva van a laktóz.

tehát cukros joghurt, és adhatsz elkapart májat, főtt húst. inkább turmixold le, a darabos nyelésselmég gondok lehetnek

2012. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Joghurtot,vagy laktózmentes tejet adj nekik.Ennyi idős korban már kaphatnak alutasakos,vagy konzerveledelt is.
2012. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mit történt az anyjukkal?
2012. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi nem történt az anyjukkal, csak a Saci nevű macskám sziámi és egy csontváz, megesett egy hatalmas perzsa kandúrtól (kíváncsi is vagyok, milyen kölykök lesznek). Attól félek, hogy a kölyköket nem bírja etetni az anyjuk már, mert hatalmasak. Még sosem voltak itt született cicáink.
2012. máj. 27. 11:16
 5/5 Vicuska87 ***** válasza:

És a sziámi macskádat véletlenül nem ivartalanítási kötelezettséggel vásároltad?



Melyik könyv ír ilyen hülyeségeket? Én még egy ilyennel sem találkoztam.

Inkább adj neki nedves tápot, alutasakos kajcsit!

2012. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!