Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S? A cicám nagyon...

S. O. S? A cicám nagyon levert, fáradt. Szokatlan

Figyelt kérdés
A két, majd három hónapos kiscicám az utóbbi két napban nagyon furcsa. Levert, nem akar játszani, csak lefekszik és alszik. Pedig egyébként nagyon elven cicus. Mikor hazaérek megrágcsál, játszunk szaladgál. De most nem. Olyan kis levert, nagyon kapkodja a levegőt néha. Nem tudom mi lehet vele. Tapasztalat ötlet?
2012. máj. 29. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elkapott valami betegséget. Ha kijárós cica, akár kullancs is okozhatja ezt. Vigyétek orvoshoz!
2012. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt levert, fáradt, semmihez nincs kedve, nem eszik stb..

Mi elvittük dokihoz és azt mondta hogy bélgyulladása van és adott neki valami injekciót és másnapra már jobban is lett :D

Vidd el orvoshoz!!!

2012. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elöző vagyok: és azt mondta, hogy nyers hústol vagy ha nem mindig ugyan olyan macska eledelt kap és az utobbi elég ritkán fordul elő, nekem is a nyers májtól kapta el :D
2012. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!