Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár hónapja befogadtunk egy...

Pár hónapja befogadtunk egy macskát, azóta lekölykezett, nem tudom, hogy hány hetesek, mivel az istálló padlására kölykezett, KB két hetesek, még szopniuk kéne, viszont az utóbbi pár napban nem látni az anyát, a kiscicák sírnak egész nap, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak 2 nap múlva tudok venni nekik tejpótló tápszert, addig mit csináljak? Adjak nekik tehéntejet vízzel felhígítva? Vagy a másik lehetőség: a nővéremnek van egy 8 hónapos kisgyereke, kérjek tőle babáknak való tápszert? Az jó a kiscicáknak is?
2012. jún. 2. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A semminél mind a 2 megoldás jobb. Nem nagyon értek hozzá, de szerintem a tehén teje jobb. Ugye arra gondolsz, ami az állatból jön ki közvetlenül? Kecsketej is jó lehet, ha van esetleg. De biztos van állatorvos a faluban, érdemes felhívni, ő majd megmondja, h mi a legjobb. :) Kitartás!!!
2012. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát, ami az állatból kijött tej, olyan sztem nincs...az a tápszer? az nemjó nekik?
2012. jún. 2. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak azért gondoltam, mert írtad, h az istálló padlásán vannak a cicák, gondoltam hátha van tehén, kecske, ilyesmi.

Ha nincs, akkor sztem jobb a tápszer. Sok kismacska laktózérzékeny, és sok baba is, asszem abban nincs. Viszont cumiztatnod kell őket, még nem tudnak enni. (Én 2 hétig cumiztattam egy kiscicát egyszer, de macskatápszerrel.) Fressnapf vagy Tesco nincs a kozeletekben? Ott ezeket megkapod!!!


Találtam neked egy hasznos linket:

[link]

2012. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot !
2012. jún. 2. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
a nagyobb boltokban lehet venni whiskas cicatejet, vagy vegyél laktóz mentes tejet a boltban! ha van otthon fecskendő, abból etesd őket! a babatápszer is jó ötlet, a tejbe is tehetsz belőle. foglalkozz velük sokat és biztosíts nekik egy jó meleg helyet sok ronggyal, nehogy megfázzanak a picik ha van valami régi plüssálatkátok otthon, melléjük teheted mamapótlónak :)
2012. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!