Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Felix...

Mi a véleményetek a Felix konzerves, illetve alutasakos eledelről?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 20:15
 1/10 Vicuska87 ***** válasza:
Én Felix alutasakossal etetek. Megvagyok vele elégedve teljesen, és a cicám is szereti.
2012. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Maxitabi ***** válasza:

Megnéztem az összetételét, nem túl jó. 1:cukor van benne, az nagyon káros a cicáknak. 2: Hús és állati melléktermékek- ebből min 4% csirkehús - ez kb annyi, mint szemét-csőr,toll... minden. Ja és a lazacosban is csirke van, min 4% lazac,a többi halszármazék....

Szóval tipikusan szupermarket eledel- nem ajánlom. Persze vannak ennél rosszabbak is, de inkább friss húst adj a cicáknak (nyersen (kivéve sertés) v főzve)- mert a macskák nem W-t, hanem egeret ennének..

2012. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Felix konzervet nálunk egyáltalán nem eszik meg, pedig nem a legelőkelőbb macskakajákat szokták kapni, szóval szerintem nem lehet túl jó.
2012. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én cicám megeszik mindent! A whiskast,a Royalt,és a Félix-et is! Na Royalt nem veszek,mert az már a túl sok kategória,DE!!! Jól gondold meg mit adsz a cicádnak! Egy példa: Whiskas - normális adag reggel,egész nap elvan az esti etetésig! Tesco-s,vagy Félix kaja - 4 óra múlva nyávog,átesek rajta,mert éhes! Tápértéke 0!!!!!!!! És,ha jól utána számolok,akkor plcsóbb egy középárs táp,vagy konzerv,mint egy olcsó,mert abból kettőt kell adni a cicámnak,és még egészségtelen is! Arról nem is beszélve,hogy tele van zselével,és alig van benne husi! Nálunk mondjuk a MultiFit amit nagyon imádnak! Nem a legolcsobb,középkategória alsó határa,de észre veszem,hogy jól laknak vele,és nagyon ízlik is nekik! De persze a cica gazdi dönt! :)
2012. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%-os hústartalom, és a PURINA rajta van a Peta listáján, amiért a termékeinek a tesztelését élő állatokon végzi. Nem kóstoltatás. Az eledel hatását vizsgálták az emésztő rendszerre, és ezért cicák hasát vágták fel.
2012. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vicuska87 ***** válasza:

Ha a Felix szerinted sz.r, akkor a viszkászra nincs minősítés!

Etess inkább nyers hússal, meg száraz táppal.

2012. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minőségben gyenge, de a cicáim azt mondták hogy finom. :) Úgyhogy időnként kapnak. De a nyershúst azért jobban szeretik.:)
2012. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor a MultiFit jobb?Azt is szokott néha kapni,de a Felixet szereti a legjobban.
2012. jún. 4. 20:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ez nekem szólt,akkor nem azt írtam,hogy a felix sz.r,hanem azt,hogy az enyéim is szeretik,csak nincs tápértéke! Pár óra múlva éhes a cicám,a másikkal pedig elvan estig! Naponta 2x etetem a felnőtt cicáim,de érdekes módon a MultiFit után nem jön nyávogni,és jól lakik!
2012. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor inkább MultiFitet fog kapni.
2012. jún. 5. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!