Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vlakai tud válaszolni pici...

Vlakai tud válaszolni pici cica etetés kérdésben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap lesznek 5 hetesek a kiscicáim! 4 hetes koruktól napi egyszeri étkezésre (reggeli) nedves eledelt kaptak,mától már napi kétszer kapnak (reggeli+ebéd),nagyon szépen esznek,és fejlődnek! Kérdés,száraz tápot mikortól adhatok nekik? Tudom,hogy először nedvesíteni kell,de nem tudom hány hetes kortól lehet! Annyi mindent olvastam már róla,és nem az első alom,de eddig nem olvastam,és egészséges cicáim lettek,viszont most utána olvastam,és szinte semmit nem lehet enni adni nekik a szakkönyvek szerint! A másik kérdés! 5 hetes kortól mehet nekik a laktóz mentes tej? (ugyanaz,mint a cica tej,csak nagyobb kiszerelés,és olcsóbb) Még szopiznak is,gondolom kaja után szomjasak, utána meg éhesek,és azért! Köszi a válaszokat előre is!!!


2012. jún. 4. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:

mehet laktózmentes, kecsketej, vagy (ami a legolcsóbb) johgurt.

próbáld ki a tápot. én mindíg kipróbálom,ha elkezdik enni akkor jó,ha nem akkor várok pár napot. Nagyon jó ösztönük van,csak akkor esznek meg valamit, ha már lehet

2012. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt tudom leírni ami nálunk bevált.

4-5 hetesen már esznek szárazat ez ugye nálunk mindig elérhető az anyának így a kicsik is hamar elkezdik enni maguktól.Friss víz mindig van elöttük(a tej számokra táplálék nem szomjoltó)Ennyi idősen én szoktam nekik adni nyers marhahúst apró kockákra vágva és imádják illetve konzervez.Az etetés nálunk így zajlik:Száraz nonstop van előttük,husit,konzervet reggel és este kapnak délben pedig kever nekik tápszert és azt lefetyelik.

2012. jún. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a jótanácsokat! :)

Akkor mehet minden úgy,mint régen!

És többet nem olvasok utána,mert csak elbizonytalanít!

Mégegyszer nagyon köszönöm! :)

2012. jún. 4. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Vigyazz,hogy junior tapot adjal neki!Es esetleg aztasd be,ha maskepp nem eszi:)

Jo cicazast!:D

2012. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nedvesített száraztápot már szerintem kaphatnak.8-10 hetes korukban pedig már áztatás nélkül is adhatod nekik.
2012. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,semmi más nincs is otthon,csak junior táp! Mivel anya még szoptat,azt adok neki a vitaminok,és a tápérték miatt! A másik cicám meg valószínű vemhes,és még amúgy sincs 1 éves,tehát junior tápozunk! Felnőtt kaja csak konzervben van a nagyoknak,a piciknek pedig abból is juni! :)
2012. jún. 5. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!