Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 15 napos kiscicánál ez normális?

15 napos kiscicánál ez normális?

Figyelt kérdés
Anya macska először szült - elég kis termetű, 1 db fekete-fehér kiscicát. A kiscica 15 napos, eddig minden rendben volt, szépen gömbölyödött, eleven volt. Nem nyaggattam soha, mert azt hallottam, hogy az nem tesz jót. Ma reggel benéztem hozzá, megsimiztem a fejét és alig reagált rá, kivételesen felvettem, hogy megnézzem jól van-e a lábai és kis pocakja hideg volt a kezemhez képest, és fogyott is. Nagyon megijedtem. Alig mocorog. Szemei ma kezdtek nyílni. Mindig odaszokott anyucihoz mászni, de most semmi. Félek, hogy elpusztul. Védett csendes helyen vannak papír ládában , plüssanyaggal béleltem ki anno. Tettem be mellé langyos palackot, hogy melegítse. Vegyek neki tápszert vagy mit csinálhatnék? Segítsetek ha tudtok. Mennyire veszélyes ennyi idősen az hogy kihűljön? Most 25 fok van kint... Túlaggódom?

2012. jún. 4. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:

(és remélem utoljára ellett, hiszen ivartalanítjátok)

az anya oltott? Ha nem elég sok betegsége lehet a kicsinek, mind azzal kezdődik, hogy bágyadt és nem eszik.

Figyeld, ha továbbra sem eszik, akkor irány a doki!

2012. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem egészsége ha kihűlőben van a teste.Melegítsd fel,rakd oda az anyukájához,nézd meg,hogy szopik e és mindenképpen hívd fel az állatorvost és mond el neki is ezeket amiket tapasztaltál.
2012. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sajnos előbb kinéztem rá, de már sajnos meghalt :(

Szopizni nem akart már reggel, meg szinte alig mozgott. Anya oltott. Most indultam volna állatorvoshoz :(

2012. jún. 4. 12:39
 4/9 A kérdező kommentje:
nem értem mert tegnap még nem volt semmi baja, eleven is volt, szopizott is :(
2012. jún. 4. 12:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( Valószínűleg születési rendellenessége volt vagy valami fertőzést elkapott.
2012. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy tul hideg volt neki ott es kihult

nagyon sajnalom:( en is igy veszitettem el 2 kiscicat

2012. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MELONE90 válasza:
0%
Ezek akkor féreg állatok nem tom mit kell itt ríni hogy egy ijen féreg korcsal kevesebb!
2012. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Faint válasza:
Nagyon sajnálom.Én mondjuk az állatorvost javasoltam volna,de azonnal.
2012. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon sajnalom a kicsit :( Es aki nem tud jo dolgot irni negativat ne irjon ma legyszi !!!! nem kivancsi ra senki
2012. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!