Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska az ágyban?

Macska az ágyban?

Figyelt kérdés
Hamarosan szeretnék kis cicát. Előfordulhat az, hogy a macska mellettem alszik az ágyba vagy az már túlzás lenne?
2012. jún. 4. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem biztos hogy melletted fog aludni, vagy legalábbis a közeledben. A mi cicáink is legtöbbször az ágyban alszanak velünk:)
2012. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg belopódzik az ágyadba.

"Közös ágyban?

A legtöbb macska szeret a gazdája ágyában aludni. Ezt megakadályozni nehéz, de nem is biztos, hogy kell. A kellőképpen tisztántartott, külső és belső élősködőktől mentes macska nyugodtan alhat az ágyban!

Aki ezt nem szereti, jobb, ha zárva tartja a hálószoba ajtaját a cica ugyanis az első adandó alkalommal társként szegődik a csicsikálásnál." (háziállat.hu)

2012. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem az a célom, hogy szokjon hozzám, mindig velem legyen. Most van a legnagyobb szükségem egy kiscicára, mert mostanában családi okok miatt egyedül vagyok és egy kiscica mindig is feltudott vidítani a jelenlétével.
2012. jún. 4. 19:42
 4/11 anonim válasza:
Én is tartok macskát, de nem engedem meg. Néha beengedem a szobába éjjel, és ha felugrik az ágyba, lezavarom. Viszont az ágy mellett engedem hogy aludjon, de csak azért mert most különzárva tartom a nőstény macskától aki éppen szoptat, és nem akarom hogy egyedül legyen :)
2012. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A macska nagyon szeret a gazdija ágyában feküdni.Az én kis kandúrom mindig velem alszik éjszaka,van amikor a lábamra fekszik. :)
2012. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Macskát lakásban tartó ismerőseim mind a cicával alszanak egy ágyban. Én egyedül élek, így a cicóval osztozunk a franciaágyon.
2012. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem este nem alszik a szobámban de van amikor reggel beengedem és nem csak befekszik mellém de még a paplan alá is bebújik nagyon édes csak néha már kitúr nekem ez belefér anyum utálja ha már csak a hálószobájukba is be megy.
2012. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én cicám elég gyakran alszik velem az ágyamban, de nekem semmi problémám nincs vele. Be van oltva, féregtelenítve van és gyakran fésülöm, hogy ne szőrözzön össze minden.:)
2012. jún. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*t
2012. jún. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 5. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!