Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek az applaws...

Platypus kérdése:

Mi a véleményetek az applaws tápokról?

Figyelt kérdés
A gyártó által megadott adatok elég jónak tűnnek, az ára is elfogadható, de még senkivel sem találkoztam, aki ezzel etetne. A kölyöktápban 80% csirke van,48% százalék a fehérjetartalom, gabonamentes. Árban jobb, mint a Happy cat vagy a Royal canin. Érdemes ezt a márkát választani?
2012. jún. 5. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes ezt választani.Egyik ismerősöm etet vele,és azt mondja,hogy nagyon jó minőségű.
2012. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Maxitabi ***** válasza:
Szia, én sem etetem, de a jók között van, külföldi fórumokon mindig a felső kategória közelében írják.A bajom vele, hogy olvastam, thaiföldi tömegcsirke van benne.. ki tudja, azoknak miket adnak, mi kerül bele ténylegesen. Mindig a pontos, %-ra lebontott összetételt nézd meg, ezé jónak tűnik(de nem magyar oldalon találtam a részletes összetételt meg..)- a DL methionin -ra azt írják tőlünk nyugatra, hogy mesterséges-és valószínűleg rákkeltő.De ki kell próbálni. Fényévekkel jobb bármi más olcsóbbnál.Ajánlom az acana, v orijen macskatápokat is, egy kicsit drágábbak, de naggggyon szuperek, nálunk a cicáknál bejöttek- lakásmacskák, de nem híznak tőle, de figyelj arra, hogy ne csak száraztápot kapjon -(pl applaws konzerv, tasakos szuper - kiegészítésnek, plusz hús nyersen (kivéve sertés)!
2012. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, felétek mennyiért adják az Acanát meg az Orijent, de amennyiért én láttam, kaviárt meg lazacfilét is vehetnék neki. Nagy kiszerelésben biztos elfogadható az áruk, de a közeli boltokban sehol nem találtam olyat(pedig BP belvárosi vagyok). Inkább valami kedvezőbbet keresek, és kiegészíteném húsfélékkel. Vettem egy zacskóval az applawsból, remélem megszereti, mert eddig whiskason meg húslevesen tartották a jószágot és csak nyammogja a rendes kaját.
2012. jún. 5. 20:41
 4/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm a hasznos válaszokat.
2012. jún. 6. 13:43
 5/7 Maxitabi ***** válasza:

Igen, minimum 7 kg-ot veszek,mindig neten rendelek,nálunk sem lehet sehol kimérve ilyesmiket (macskának) kapni és az egy fél évre elég legalább. A W kaja után persze, hogy nehéz lesz átállítanod az ízfokozótól és egyéb "nyalánkságoktól" mentes applawsra, de maradj kemény, ne engedj neki!!

És mint említettem, sztem nagyon jó táp az is.

2012. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom olvasod e még a válaszokat...

Én sokáig etettem Applaws táppal. Veri az Acanát, Royal C-t, Eukanuba... legtöbb ismert prémium, szuperprémium tápot, viszont árban fele. Rengeteget izzadok ezen a táp témán, mert inkább költök kajára, mint orvosra. Szerintem jó táp összetételét tekintve, a macsekok is szeretik. Most Taste Of The Wild-et rendeltem a zoofast-ról, állítólag ez világelső az Orijennel. Árban ugyanaz, mint az Applaws. Ha beválik felváltva fogják kapni.

2012. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha még olvasod, Acana-t lehet kapni kimérve. Én két helyről tudok, az egyik az Örs Vezér terén a cédrus piac, a másik a XIII. ker-ben. Orijent egy X. ker-i kisboltban. 2200 Ft köröl van az áruk/kg, úgyhogy azt gondolom egyáltalán nem vészes.

Egyébként az Acana honlapján fenn van a boltok listája. Lehet, hogy nem a leg- updatebb, de érdemes azért felhívni őket, hogy van-e épp nekik.


Viszont mióta a kanadai partoknál van ez a radioaktív szennyeződés mizéria,én úgy döntöttem átállunk más tápra. (A cicám se szereti már annyira, pedig egy fél évig nem bírt betelni vele.) Én is az Applaws-t néztem ki, de ha tényleg tömegcsirke, meg rákkeltő anyag van benne, akkor lehet, hogy mégsem.. Az Acanának az az előnye, hogy elvileg szabadon tartott/fogott emberi fogyasztásra alkalmas állatokból van ugye.

2015. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!