Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan segítsek a cicámon?

Hogyan segítsek a cicámon?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy cicát. Bent tartom a házban. Nem volt eddig semmi baja, de ma már 4x hányt. Tegnap konzerves kaját evett meg tejet, és ma is tejet adtam neki. Nincs növény a házban. Bármit megeszik egy idő után kihánnya és hasmenése is volt. Mit adjak neki, hogy jobban legyen?
2012. jún. 6. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A tejtől van hasmenése a benne található laktóztól.Ha tejet adsz neki az mindig laktózmentes legyen.Most mivel hány és hasmenése is van diétáztasd.Főtt csirkehús só és minden ízesítő nélkül illetve száraztáp és víz(azmindig legyen neki)Ha 1-2 nap alatt nem javulna akkor menjetek el dokihoz.
2012. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2012. jún. 6. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél neki cica tejet, az állateledel boltban, vagy laktóz mentes tejet az ember boltban. A tehén tejtől hányhat.
2012. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor biztos attól van, mer tehén tejet evett. Köszönöm!
2012. jún. 6. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Tápváltástól is lehet hasmenése. Féregtelenítve mikor volt, azt tudod? Negyedévente szükséges ismételni, akkor is, ha csak benti, mert a cipőddel bevihetsz féregpetét. A féreghajtó nem megelőző szer, hanem az esetleges benne lévő férget ill. féregpetét pusztítja el.
2012. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt még féregtelenítve legalább is nem említette az előző gazdája. Most másfél hónapos.
2012. jún. 6. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy nagyon tele ette magát?

az én macskám is ha kicsit többet eszik jön ki minden :D

viszont a száraztól nem ugyhogy adj neki azt

2012. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!