Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni ha egy kismacs...

Mit lehet tenni ha egy kismacskának az egyik oldalon kb 5-6 bordája eltörik?

Figyelt kérdés
Az egyik kismacskam nagyon a szivemhez nött...nagyon szeretem,de a kutyàm járszott vele ès eltört pár bordája...a cica még csak kb 5 hetes a kutyus kisnövèsü pincsi...túl fogja èlni a macdkám? mit csináljak???

2012. jún. 6. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A bordatörés elvileg magától összeforr idővel (úgy egy-két hónap), nem lehet semmilyen gyógymóddal kezelni. Addig ne hagyd ugrándozni.
2012. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm...bár ha hagynám sem ugrándozna...szinte látszik rajta h fáj neki...
2012. jún. 6. 19:27
 3/7 A kérdező kommentje:
most behoztam a hàzba hogy ne fetrengjen rajta a többi kismacska...most probálok vmit kitalálni h hogy etessem...mert mèg nem hajlando semmit megenni ...mèg szopizik...
2012. jún. 6. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Talán állatorvoshoz vinni?Oké,hogy magától forr össze,de fájdalomcsillapítót és gyulladás csökkentőt az orvos ad!Ne legyél már ilyen kérlek!
2012. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vicuska87 ***** válasza:
55%

Szerintem ez a kérdés NO COMMENT!


Vidd orvoshoz, de szerintem nem éli túl!

2012. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
áá nehogy elvidd állatorvos meg véletlenül se....könnyebb ülni a gépelött és itt próbálni segítséget kérni.......................................................
2012. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nos ...a vàlaszokat köszönöm...ès kimondottan örülök hogy ennyire õszintèk vagytok...sajnos állatorvoshoz nem birtam vinni...ennek ellenère ma már sokkal jobban van...màr van èletkedve ès rendesen eszik...èrdeklõdik szaglàszik...
2012. jún. 10. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!