Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemesebb internetről rendeln...

Érdemesebb internetről rendelni macskaeledelt, mintha a boltban venném? Melyik a legjobb webáruház?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem webboltban akkor érdemes vásárolni, ha 1-2-nél több cicád van. Általában 15-20 ezer Ft fölötti vásárlásnál ingyenes a házhozszállítás, ezt az értékhatárt viszont csak sok macskaeledel megvásárlásával lehet elérni. Akkor viszont kihasználhatod a nagy kiszerelések igen kedvező fajlagos árát.


Mi két webboltban vásárolunk. Az egyik a galpetshop.hu, ahol Josera Sensicat és Orijen száraztápot szoktunk rendelni 20 ill. 10 kg-os csomagolásban. Az ár nagyon jól jön ki, az Orijen (80% hústartalommal, de nem mindegyik cica szereti) kilója 1250, a Josera Sensicat (csak 20% körüli hústartalom, viszont mindegyik cicánk bolondul érte) meg 1150 Ft körül van. Ilyen áron amúgy csak sokkal silányabbat lehetne normál boltban venni a kisebb csomagolás miatt. A tulaj segítőkész, maga is 18 cicát nevel, van tapasztalata.


A másik webbolt a zooplus.hu, ott a struvitos kandúrunknak veszünk Hill's gyógytápot, amit más webboltban ill. normál üzletben nem lehet megvásárolni, csak állatgyógyszertárban vagy állatorvosnál.


Mindkét bolttal jók a tapasztalataink.

2012. jún. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Maxitabi ***** válasza:

Csak tényleg akkor, ha nagy mennyiséget rendelsz,szuperprémium= drága tápból, mert az olcsóbb úgy.

Egyébként nálunk a nyugati vidéken orijent pl sehol nem kapok, ezért csak a netes rendelés marad (acana.hu webáruház) Ajánlom, hogy ne vegyél szupermarket minőségű eledelt, a jókat viszont nem sok boltban árulják.

Jó még a webkutya,dogshop,petnet,zoofast is. Van, amelyikük mindent házhoz szállít ingyen.

2012. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És a tapfutar.hu is jó?Én azt nézegettem.
2012. jún. 8. 18:21
 4/5 Maxitabi ***** válasza:
Igen!
2012. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a www.allati.com nál vásárolok , az üzemeltetők több mint 10 éve tenyésztenek cicát , sok jó tanácsot kaptam tőlük.
2012. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!