Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb konzol...

Melyik a legjobb konzol webáruház?

Figyelt kérdés
Próbáltam már rendelni a konzolvilágból , a gameshopból de igazából az az érzésem , hogy nem foglalkoznak a rendelésemmel. Így maradt még a konzolvilág . Esetleg van tapasztalatok a bolttal kapcsolatban ?
2011. júl. 5. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Konzolvilágot nagyon ajánlom jokis üzlet kiis szálitanak az egész országban.Én még a black ops-t és a NarutoSUNS2-t vettem náluk .

Megérkezett a boltukba és telefonáltakmár hogy mikor vihetik , 2orán belül már a kezembe fogtam :D

2011. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem platinumshop a legjobb.

Előrendelőknek ingyenes házhozszállítás, megbízhatóak, nem szarnak rád, és árakban is még elfogadható, stb.

Game City elég szar hely, újonnan nem vennék ott semmit, de ha használt játékot adnál be vagy cserélnéd, akkor jó hely lehet (de csak ha nincs más remény, mert jatekaim.hu még jobb, csak nem biztos, hogy megveszik a játékot).

Konzolvilág is jó, csak maga a hardver szerintem túl drága, bár még jobb, mint az 576.

2011. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!