Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicám szőrével,...

Mi lehet a cicám szőrével, bőrével?

Figyelt kérdés
A cicámat ivartalanítottuk kb. három hónapja. Már akkor a hátán a farka tövében kicsit ritkásabb volt a szőr. A doktornő mondta hogy látott benne bolhát és hogy frontlinet használjunk a bolhanyakörv nem jó ( eddig az volt rajta) Használtunk frontlinet, de a probléma nem szűnt meg sőőőt.!!! A háta rendbe jött. A farkát teljesen kirágta a hasánál nincs már szinte szőr, az oldalánál se nagyon és egyfolytában rágja magát, vakarozik és mindenhol apró pici piros sebek vannak a bőrén. Lesoványodott pedig rengeteget eszik, nagyon jó a kedve, csak külsőleg látszik a probléma. Folyamatosan adom neki a frontlinet a szőrére (értem ez alatt a két három hetente időpontokat) de egyre rosszabbul néz ki. A másik hogy az ivartalanítás helyén egy nagy dudor nőtt neki, ami fogalmam sincs micsoda. Tudom hogy állatorvos lesz belőle csak jelen pillanatban nincs rá elég pénzem és aggódom érte. Szeretnék addig átmeneti megoldást. (ha a kedélye rossz lenne, már vinném is) Mégvalami: láttam a szőre között, már ami megmaradt neki egy bolhánál sokkal nagyobb állatot, fogalmam sincs mi az de a seggén (mármint az élősködőnek) volt két kis csápocska. Kissé megijedtem. Várom gyors válaszotokat hogy mihamarabb segíthessek rajta. Köszönöm!
2009. júl. 2. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérj kölcsön pénzt ismerősöktől és vidd a el a cicát hamar az állatorvoshoz. Mindenki ad egy kis pénzt, összejön az.

Elég sok baja lehet a cicának, lehet ott szedte össze a rendelőben, vagy kitudja...

Sokszor van az állatnak továbbra is jókedve, aztán egyszercsak... :(

Vidd el mielőbb.

2009. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a leirtak alapján azt gondolom h rühes a cicád!az a nagy valami meg valoszinűleg egy jollakott bolha volt...nem akarok itélkezni, meg nem az a vélom h bárkit mebántsak, de ha nincs pénzed arra h elvidd dokihoz,akkor talán nem kéne tartani, hiszem felelősséggel tartozol érte 100%ig, sajnos ö egymaga nem tud mit csinálni. ha agyereked lesz beteg akkor sem viszed el mert épp erre nincs pénz?ez nem igy működik. akik a felelős macskatartásról beszélnek erre is gondolnak, h azt a macskát nem csak szeretgetni kell, hanem etetni és nem silány t..cos táppal, ill gondoskodni rola ha beteg. az ilyen történetek nagyon elszomoritanak, ugyanis ez is állatkinzás!!!!mielöbb vidd orvoshoz mert minden nap szenvedés neki, és ha valoban rühes, az átterjedhet az emberre is!!!egy rüh irtás nem is olyan vészes árban, mi lenne ha nagyobb baja lenne(bár ez sem kicsi)remélem mielöbb rendbejön a cica.
2009. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!