Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek ötlete, hogyan...

Kogaszi kérdése:

Van valakinek ötlete, hogyan szoktassak össze egy 8 hetes cicát, egy 5 hetessel? (mert tegnap kaptam a picit de a nagy folyton ugrál rajta, gondolom játszani szeretne vele, de attól félek, hogy valami baja lesz.

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd nekik a játékot (én is úgy játszok a cicámmal mintha az véresen komoly lenne mindig kérdezik hogy nem fáj e mert olyan durván játszik :D közbe gyakorlatilag alig harap meg karmol) szóval érzik a cicák kivel mit lehet, max figyeld hogy ha valami baj lenne mégis... Amúgy hogy hogy ilyen korán kaptad? csak két hónapos kor után szokták leválasztani az anyjukról.
2012. jún. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szomszédom hozta mert a kuka mellet találta egy dobozba,valami kedves ember kirakta,én meg befogadtam.
2012. jún. 9. 08:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jol tetted,hogy befogadtad!
2012. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.Tényleg nem bántja,mert most már összebújva alszanak.
2012. jún. 9. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:

de aranyosak lehetnek :) nagyon rendes vagy, hogy befogadtad.

mi tegnap kaptunk egy 6 hetes macskát, vasárnap pedig egy 8 heteset fogunk elhozni

remélem ők is jól meglesznek

2012. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségedet!Remélem minden rendben lesz nálatok is.
2012. jún. 9. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!