Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek hasznos ötlete...

Van valakinek hasznos ötlete 2 hetes cica gondozására? Miért nem kakilnak?

Figyelt kérdés

Garázsunk padlásán elhagyta kölykeit egy macska,lehoztuk őket,2 cica van kb 2 hetesek lehetnek, egyiknek már kinyílt a szeme, másiknak még csak az egyik. (azt is én mosogattam ki neki kamillás vízzel, mert be volt durván csipásodva).Kecsketejet adok nekik fecskendővel, meg vettem macskatejet, de arra rá van írva, hogy 6hetes kortól így azt csak egyszer adom nekik egy nap. Az evés megy szépen, de a kaki nem. Pisi megy mert nedves a rongy alattuk, de kaki már 1,5 napja nem volt. Az gond lehet? Mit tegyek?

Valami hasznos tanács úgy általában a gondozásról?



2012. jún. 7. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Melegvizes szivaccsal kell masszírozni. A kismacskák (meg a kiskutyák is) akkor ürítenek amikor az anyjuk nyalogatja őket.
2012. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most voltunk kint megetetni őket, masszíroztam a hasukat, a feneküket kb 10 percig, pisiltek 2szer, de nem kakiltak. Remélem nem lesz bajuk.
2012. jún. 7. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden etetés után masszírozni kell a feneküket. A hasukat szerintem nem kéne nyomkorászni masszírozni, inkább a hátsójukra kéne összpontosítani.
2012. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden etetés után a végbélnyílását masszírozom szivaccsal, a pisi azonnal megindul,de kaki percek után sincs. Ma sem volt, de felpuffadva sincsenek.
2012. jún. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!