Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica viselkedéséből lehet...

Kiscica viselkedéséből lehet következtetni a "végleges" jellemére?

Figyelt kérdés

Vagyis, mikor az alomból választok egy kiscicát, aki kíváncsi, játékos, hagyja/szereti, ha simogatják, akkor ő később is ilyen aranyos lesz, vagy elképzelhető, hogy ettől függetlenül idővel átmegy "magának valóba"?

(Persze tervezem, hogy sokat foglalkozom, játszom vele.)



2012. jún. 12. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teljesen. Az én cicám kiskorába nagyon kis félős volt és csendes, most meg folyamatosan "magyaráz". :)
2012. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk, ha előnyére változik az nem rossz.:)

Csak annyira szeretnék egy kedves, bújós cicát, és nem tudom, hogy lehetne szerencsésen kiválasztani egy ilyen jó természetűt.

2012. jún. 12. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk születtek és kettő még mindig nálunk él. Az egyik (nőstény) mindig kicsit lüke volt, most ivartalanítás után is az, csak játékosabb. A másik (kandúr) aranyos kiscica volt, de ahogy nőtt, egyre szemtelenebb. Nagyon beszédes, "visszapofázós". Sajnos alig van itthon, nagyon elvadult, de ivartalanítás után remélem megváltozik. Szerintem azt válaszd, akire ránézel és beleszeretsz. :) Ha sokat játszol vele és ivartalanítod, akkor felnőtt korára is játékos marad. Ha sokat van kézben, megszokja a simit, nem fog megváltozni. A kandúr, ha belejön az ölembe és fel akarok állni, morog és nagyon belenehezedik az ölembe, olyankor nagyon veszélyes. :)
2012. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán, az én cicám felnőtt korára saját maga ellentéte lett, sajnos negatív irányban.
2012. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 emir72 ***** válasza:
Mindenképpen olyat válassz, aki már most is tetszik, benne később is kisebb eséllyel fox csalódni. Persze idővel változni fog, részben magától, de részben általad is. Hidd el: te is változol. :)
2012. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem talált cicám van és mindkettő cuki bújós kicsinek is azok voltak

ha hagyod hogy legyem élettere nem piszkálod folyton ha alszik,és nem vered meg(!!!) nem kiabálsz vele

akkor nagyobb eséllyel lesz aranyos bújós

2012. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a cicáimat ismerősöktől hoztam,vagyis hozták el nekem.Az egyik nagyon kedves,igazi kis nyali gép,el is veszett szegény.Mindenkihez odament aki hívta.:(A másik kislány kicsit távolság tartó,és akkor jön hozzám ha ő akarja.De szerencsére elég sűrűn akarja,és minden este együtt alszunk.:)
2012. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!