Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit jelent, hogy a macska...

Mit jelent, hogy a macska megfostosodik, ha sokat simogatjuk kis korában?

Figyelt kérdés
Anyukám ijesztgetett ezzel kiskoromban. A mai napig nem tudom, mit jelent ez?
2012. jún. 12. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség,szerintem.
2012. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Semmit. gondolom arra gondolta, hogy mindenféle fertőzést elkaphat (és szinte minden fertőzés fosással jár) ha összefogdosod. De ha az anya nincs oltva, akkor akár az anyjától is elkaphatja...úgyhogy hülveség a mondás
2012. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Platypus ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy ha egy gyerek sokat nyomorgatja a macskát, a hasát is beleértve, akkor annak hasmenése lehet tőle. Azt nem tudom, hogy igaz-e, de szerintem nem elképzelhetetlen. Mindenesetre jó szöveg arra, hogy a kisgyerekek túlzott lelkesedésétől megóvja az ember a kismacskákat.
2012. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kiscicám 7 hetesen került hozzánk folyton simogatom gyomrozom már 9 hetes, semmi baja :)
2012. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
A cicamama úgy bírja üritésre a piciket, hogy a pocakjukat és a végbelüket nyalogatja. Nyilván, ha sokat van simizve a hasuk, az ürítést fog eredményezni. Ebből eredhet.
2012. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez semmi más csak gyerekriogatás :) Nem egy cicát neveltem fel és naponta voltak kézben születésüktől kezdve,de soha nem tapasztaltam ilyet és a megfostosodik is butaság.
2012. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondjak h nem simogasd annyit mert elkopik... Sztem ugyan az a kategoria :)
2012. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem riogatás, ez igaz. Ha sokat piszkálják a pici cicákat, akkor valóban rájuk jön ez, és bele is szoktak pusztulni. Egyszerűen állandóan megy a hasuk, tiszta olyanok. Régebben nekünk is pusztultak így el kiscicák, bár mi nem piszkáltuk őket.

Ez olyan dolog, minthogy az őszi macskákat sarimacskáknak hívják; gyengébbek, mint a tavasziak, könnyebben elpusztulnak.

2012. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez nem baromság! Simán megfostosodhat a macska hogyha sokat fogdossuk! Nekem most van 2 kiscicám! Ők sincsenek ezért sokat fogdosva sőt nem mindennap fogdosom őket
2018. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Utolsó 2:

Tipikus peldaja vagytok a tévhitek ures fejjel valo kovetesenek.

Az nem minosul ervelesnek, hogy folytatjatok az indokolatlan hulyeseget gondolkodas nelkul.

jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!