Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan macska-betegség,...

Van olyan macska-betegség, amitől bevörösödik az állatok szőre?

Figyelt kérdés
Egy teljes cirmos-macska állományra lehet-e igaz, hogy valami betegség folytán a hátukon vöröses lesz a bunda? Vagy ez függhet a tápláléktól?
2012. jún. 11. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia :)

nekem van egy kékes szürke cicám és a melső lábain belül a szőr szintén vöröses,

megfürdettem ma és nem jött le.

nem beteg

szóval ez a táplálék miatt lehet ;)

2012. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk volt olyan sintértelepről mentett cicánk, akinek a hátán rozsdavöröses volt a bundája. Kb. 4-5 hónap alatt elmúlt, ahogy kihullott a régi szőre és új nőtt neki.


Szerintem paraziták okozhatták, mert tele volt szegény bolhával és atkával, amiket persze sürgősen kiirtottunk.

2012. jún. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokszor látni fekete macskákat vörös árnyalattal.Ha napozik a cica a nap az ő szőrét is fakítja ezért látod vörösnek.

Az egyik válaszoló írta,hogy a mancs belső fele elszíneződött ami fürdésnél se jött le,az attól van ahogy tisztítja a mancsával a szemét száját.

2012. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem betegség. A nap is kiszivhassa a színét
2012. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

RD05

most hogy mondod tényleg azért vörösödött be a felső mancsa :D de semmi baja szóval eddig sem aggódtam érte:D

2012. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!