Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki lenne olyan kedves,...

Valaki lenne olyan kedves, hogy msn-en segít nekem macskanevelésben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Miben szeretnéd hogy segítsenek?
2012. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Találtam a padláson egy kismacskát, már két napja vernyákolt, egyedül van, a testvérei már el is tűntek, szerintem az anyja sincs már a közelben, nem szeretném, hogy elpusztuljon... Igazából elég sok kérdésem lenne, mert még sosem volt cicám, de többek között, hgoy mit adjak neki enni, mit csináljak vele, mi legyen vele éjszaka stb, ilyesmik... :$
2012. jún. 16. 22:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Tedd föl itt a kérdéseid, mert ha felveszel valakit lehet, hogy ő se mond jó választ és itt meg nagyobb az esély rá hogy kapsz jó választ.


Elöször is elkellene dönteni, hogy megakarod-e, mer ha igen el kell vinni állatorvoshoz, ha nem akkor meg keresni egy menhelyet neki.

Feltehetnél egy képet róla, hogy tudjuk, kb. menyi idős cicáról van szó.


Adj neki száraz tápot, vizet, éjszakára csukd be a garázsba , kamrába, vagy a házba.

2012. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*megakarod-e tartani
2012. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Méhg nem biztos, hogy megtartom, de azért hétfőn elviszem állatorvoshoz, biztos, ami biztos. Itt van a szobámban most, a ház többi részébe nem mehet, mert anyám nem szereti az állatokat... :/ De a szobám elég nagy azért.

Viszont félek, hogy éjszaka, míg én alszik addig ő valami hülyeséget csinál.. MEg most nagyon kinyílt a csipája, össze-vissza szaladgál, mindent karmolászik, meg ugrabugrál...

2012. jún. 16. 23:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ha benn akkor lesz a család nem nagyon fog aludni :D, főleg , ha így fel van pörögve, próbáld lefárasztani. :)

Ha össze vissza szaladgál meg ugrál akkor nagy baja nem lehet :D


Amikor meg " alszotok " csukd be a fürdő szobába, tegyél ki minden törékeny dolgot, fogkeféket, ha van valami nehezebb dolog amit magára tud rántani azt is és akkor nem tud semmi őrültséget csinálni. Helynek meg valami takaró, pokróc, wc-zni almot, vagy homokot, víz legyen neki meg kaja. Ha nem foglalkozik vele senki éjszaka akkor szerintem aludni fog.

2012. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

* hát ha benn lesz akkor

(már írni se tudok xD)

2012. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen =)))
2012. jún. 16. 23:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen volt az éjszaka? :D
2012. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed! Jó volt, egy picit mászkált, azt hallottam, de semmi gond nem volt vele, reggel, mikor keltem ott aluszkált az "ágyikójában" :)
2012. jún. 17. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!