Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vki elmagyarázná nekem?...

Vki elmagyarázná nekem? Lehetséges kivételek?

Figyelt kérdés
Itt gyk-n is mindig azt olvasom, h a macskáinknak ne adjunk tejet, mert hasmenése és ez meg ez baja lesz. Na az én macskámnak kiskora óta kap tejet, amikor kaptam is őt, egyből tejjel fogadtam, mert nagyon félős cica volt és még most is :) Most a cicám 11 éves múlott és még mindig nincsen semmi baja a sima tejtől. Szívesen issza, ellentétben a whiskas tejjel, amit egyszer évekkel ezelőtt vettem és nem itta meg. Lehet, h neki erős a szervezete és hozzászokott, ezért nincsen ilyen és ilyen baja a tejtől?

2012. jún. 19. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem minden macska laktózérzékeny,csak a legtöbb.Úgyhofy vannak kivételek.
2012. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az hogy ilyen meg olyan bajuk lesz, ez főleg a kiscicáknál van, a nagyobb macskáknál mivel már erősebbek nem biztos hogy bajuk van tőlle.
2012. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hozzászokott a sima tejhez... Ha egyszer kölyökkora óta azt kapta.
2012. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!