Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden féreghajtó tabletta...

Minden féreghajtó tabletta káros a vemhes macskának?

Figyelt kérdés
Szüleim macskái vélhetően férgesek, szeretnék nekik tablettát venni. A nőstény szerintem vemhes, azt olvastam az egyik neten talált tabletta leírásánál, hogy azoknak nem ajánlott. Ilyenkor mi van? Vagy ismertek olyat, ami nem okoz gondot?
2012. jún. 19. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy férges?Vemhes macskának nem szabad féreghajtót adni.
2012. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A fenekénél szokott lenni valami fehér mozgó valami, pár mm-es.
2012. jún. 20. 10:28
 3/11 Csena12 válasza:
neneneneneneneneneneeeee!!ne adj neki semmit!Állatorvos adhat de ha te adsz neki azt a kicsik fogják bánni!
2012. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az állatorvos mit ad? és ha megmondom, h vemhesnek kell?
2012. jún. 21. 11:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindegy, húgom vett olyat, amit lehet vemhes macskának adni, meg lett kérdezve az eladó.
2012. jún. 21. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne add be neki míg nem beszélsz az orvossal!Az eladó többsége semmit nem tud.Vemhes nősténynek soha nem adunk féreghajtót...negyedévente kellene féreghajtani és nem lenne most ez a baj...
2012. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem volt ráírva, hogy ne lehetne beadni, az állatboltos meg elég régóta csinálja már ezt. Be lett nekik adva. És az sem biztos, hogy vemhes a macska.
2012. jún. 22. 12:08
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig olvastam olyat, hogy még mindig jobb, ha be van adva, mintha nincs, és átmegy a kicsikbe. És ez állatorvosi vélemény volt.
2012. jún. 22. 12:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Az állatboltos biztos érti a dolgát...még az állatorvos is sok esetben hülyeséget mond és sokszor félre is diagnosztizálják az állatot na de mindegy..

Te írtad,hogy vemhes..

2012. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A húgom tippeli, hogy vemhes, én már majdnem egy hónapja nem láttam a macskákat, ő mondta, hogy a kisebbiknek mintha nagyobb lenne a hasa.

Ha az állatorvosok és a kisállatboltosok is tévednek, akkor végül is kit kérdezzek meg róla, hogy szabad-e? Mert sajnos az ottani állatorvos tényleg nem a legjobb, hallottam hírét.

A gyógyszerre meg csak rá lett volna írva, hogy vemhes állatoknak nem szabad, mert amelyiket neten kerestem ki, ahhoz oda volt írva. Átnézték a boltossal a tájékoztatót.

2012. jún. 22. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!