Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy viseli a cicátok ezt a...

Hogy viseli a cicátok ezt a meleget? Hogy lehetne segíteni neki elviselhetőbbé tenni?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, hőség van egész nap. A macskám Maine Coon, láthatóan el van pilledve, kádba és a járólapra fekszik. Hideg vizet azt biztosítom neki, ezen kívül hogy tudok segiteni?
2012. jún. 20. 19:46
 1/9 Vicuska87 ***** válasza:
A szőrét, vizes kézzel "áttúrod" neki.
2012. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ráállítottam a ventillátort, tetszett neki, sokáig ott maradt, lebegett a bajsza a szélben. :-)
2012. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vicuska87 ***** válasza:
Én nem állítanám rá a ventillátort, mert attól könnyen begyullad a szeme, vagy megfázik. Nekem sem jó, ha a ventillátor rám van állítva, mert utána, kiszárad a szemem, fáj a nyakam, a vállam, és a fejem.
2012. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
10%
Jaaa sory "cicátok" van írva és és meg CIGÁNYOKAT olvastam első nézésre XD a macskának hideg víz kell, hogy hűtse a belső szerveit.
2012. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tegyél a helyére fagyos ásványvizes üveget egy konyharuhába bebugyolálva :D Én is tettem és azon fekszik .
2012. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SugarCat válasza:
Bármien irreálissan is hangzik,de a fürdetés a legjobb módszer.Én úgy szoktam a macskámat fürdetni,hogy először ráspriccelek kézzel egy kis vizet,utánna szép lassan bevizezem a bundáját egy vizes szivaccsal,utánna pedig egy kis vizet engedek rá a zuhanyból.Nem minden cica rajong a vízért,ha nem akarja a fürdetést semmiképp se erőltesd!
2012. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek kipróbálom a bevizezést! :)
2012. jún. 20. 22:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem rövidszőrű szobacicám van,de neki is nagyon melege van.Most is a konyhakövön fekszik elnyúlva.Vízzel szoktam lefröcskölni,vagy vizes kézzel átsimítani.Attól felélénkül egy kicsit.
2012. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon tolerálta a vizezést :) A csapból szeret amúgy inni, félóránként megnyitom neki, hogy igyon belőle, de van két vizestálja is.
2012. jún. 21. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!