Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan közlekedett a vemhes...

Hogyan közlekedett a vemhes cicátok?

Figyelt kérdés
A cicám hamarosan fialni fog, és mivel kis növésű, rövidke lábú cica, elég nagy "labda" pocakja van. Pár napja megfigyeltem, hogy nehezen bír felállni. A hátsó lábacskái szinte kicsúsznak alóla, és nem ugrik fel az ágyra-fotelre sem. Nem találtam az interneten semerre sem erre való információt, hogy vajon a vemhesség késői "stádiuma" miatt nehézkes, vagy valami problémája lehet. (lábai nincsenek eltörve, nincs rossz közérzete, dorombol, mosdik, bújik, nem tűnik betegnek, elesettnek) Köszi a válaszokat!!
2012. márc. 16. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes,mert az én cicám is elég kis növésű,és hatalmas hasa volt,de nem volt ilyen nehézkes.Szerintem a vemhesség miatt ilyen,nem hinném hogy bármi baja lenne.
2012. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is véletlen félreértésből fiatalon ellett.Kiscica volt, de ugrándozott állapotos korában is.
2012. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak többször is voltak cicája, neki is hatalmas hasa volt ( cicák nélkül is :))), de nem volt attól sokkal nehézkesebb a mozgása :) Ugyan úgy felugrott a fotelra, a lépcsőn olyan gyorsan felfutott :D Bár ez is macska függő lehet :)
2012. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit hasznosnak jelöltem :) Szerintem küszöbön van a szülés, mert nagyon mozgolódik, már étvágya sincs, és nagyon dorombol -bújós. Már nagyon várjuk a piciket, szerintem a cicám is :)) Még várom továbbra is a válaszokat, kíváncsi vagyok:)
2012. márc. 17. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!