Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez? 2 hónapos kiscica...

Mi lehet ez? 2 hónapos kiscica fején van egy púp, mintha beütötte volna, de egyre nagyobb.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy állatorvoshoz kéne vinni, de éppen szabadságon van, a helyettesét még senki nem látta. Mi lehet ez? Lehet, hogy tényleg csak beütötte? Elég izgága.
2012. jún. 25. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt ne mond, hogy nincs a városban még egy állatorvos vagy azt , hogy pár kilóméterre nincs. Nekünk a városba van 2 és 10 km -re még 2.....
2012. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak is volt amikor kicsi volt, egyik napról a másikra elkezdett neki púp nőni, a második napon már két púp volt szegénykém fején és nagyon nagyon kidülledt, hetekig tartott mire lecsökkent szép lassan, addig még szőre sem volt ott, persze azóta már rég elmúlt nyom nélkül. Gondoltam rá, hogy darázscsípés, de szerintem ez inkább ugyanolyan mint amikor az ember beüti a fejét pl a szekrény sarkába és hatalmas púp nő rajta. Nem hiszem, hogy túl sok mindent tudsz tenni érte (esetleg egy kis betadinnal kend be), de ha nem kezd el gyógyulni, mire visszajön az állatorvos, akkor vidd el mindenképp.
2012. jún. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!