Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tüntessem el belőlük a...

Hogyan tüntessem el belőlük a bolhát?

Figyelt kérdés
Van 2 kiscicánk akik ideszülettek, volt még 2 testvérük, de őket már elvitték. Most 8 hetesek. Az anyjuk kijár, de ő most lett nemrég bolhátlanítva. Több cicánk is van, de bentiek. Csak a kicsik anyukája jár ki,mert ő befogadott cica. Egyik cicában sincs bolha csak ebben a 2 piciben... Rettenetesen sok van bennük. Nem rég megfürdettem őket egy kis vödörben és a víz tele volt bolhákkal, 150-200 biztosan kijött a kettőből... Már annyiszor vannak fürdetve, hogy az hihetetlen és mindig rengeteg jön ki belőlük és mégis rengeteg van bennük még most is...:\ Már tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak velük.

#macska #bolha #bolhátlanítés
2012. jún. 26. 01:49
 1/2 anonim ***** válasza:
ha tényleg ennyire bolhásak, akkor el kell vinni őket dokihoz, és ő ad ilyen bolhairtó folyadékot. bár nem tudom, hogy ilyen kismacskáknál lehet-e használni. esetleg még azt lehetne, hogy továbbra is fürdesd őket, és próbáld bennük kinyomkodni a bolhákat, mellette bolhairtó porral beszórhatod a fekvőhelyüket. jobbat én sem tudok
2012. jún. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy 12 hetes kor alatt semmiféle bolhaírtót nem lehet használni, ezért nem is használtam rajtuk. Szegényekre holnap is vár egy nagy fürdés szerintem. Nagyon sajnálom őket. Sosem volt még ilyen, pedig nagy macskás vagyok.:S
2012. jún. 26. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!