Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudnék vele csinálni?

Mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés
Van itt egy kóbor kismacska és nagyon csúnyán bedagadt a bal arca és csúnya neki a szeme is, kamilla teával mosom neki, de nem segít. Megpróbálom elkapni és kihívni a dokit, de az a baj, hogy ilyen melegbe mindig csak 22óra felé jelenik meg, akkor meg már nem jön ki a doki, elzárni meg nem tudom sehová. Mit tudnék addig vele csinálni? Egyik este még semmi baja nem volt, hajnalban meg már így nézett ki.
2012. jún. 30. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

vegyél neki szemcseppet!

Mást nem nagyon tudsz vele csinálni, ha nem tudod sehova sem bezárni!

2012. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mivel kóbor, sokminden okozhatja a szem begyulladását. Pl. a macskanátha, ami ellen oltás van, de a kamilla nem segít. Féreg és bolhaírtás nélkül, sok dolgot elkaphat. Nem tudod befogadni vagy szerető gazdit találni neki?
2012. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy nem- e lehet valamire allergiás vagy megcsípte valami, mert olyan virgonc és eszik is normálisan, ezért elkaptam tegnap este adtam neki fél calcimusc-ot, gondoltam baja nem lehet tőle, mert kölyök kutyámnak is kellett adni régebben. Kimenetem, itt a kismacska és eltűnt a duzzanat. Nyoma sincs. Fogalmam sincs mi lehetett, mert tényleg nagyon ronda volt. Befogadom eldöntöttem. Az a baj, hogy mindenki hoz magának kismacskát innen onnan, aztán nem ivartalaníttatják őket és már egy csomó kóbor macska van. Az egyiket már én hormon injekcióztatom, aztán ivartalaníttatom, de megmondtam a szomszédnak, hogy legközelebb visszaviszem hozzá a kölyköket. Volt, hogy egyszerre 6 kiscicát gondoztam, úgy, hogy nekünk egy macskánk sem volt. Csak az a baj, hogy ha meglátom, akkor megsajnálom őket. Most is volt olyan ember, aki megláttam és megkérdezte, hogy miért nem csapom agyon, mert beteg, ne hívjak hozzá orvos az drága. Ha beteg lesz ő is, akkor csapjam agyon őt is? Csak azt nem tudom ilyen felelőtlen embereknek minek egyáltalán bármilyen állat. Na mindegy, most madarat lehetne velem fogatni.
2012. júl. 1. 07:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes tőled,hogy törődsz velük. Valami csak rendbe hozta a cicát :)
2012. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!