Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok erről a cicáról...

Mit gondoltok erről a cicáról tenyésztésre?

Figyelt kérdés

Laikusok válaszát is szívesen fogadom.

[link]


2012. júl. 2. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Laikusok is? :))) Nem akarok gonosz lenni,de te is az vagy és tenyészállatot nem expresszen szokták beszerezni a tenyésztők.Ez a macska kedvenc minőség,de tudnád ha láttál volna már igazán szép mc-t.
2012. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kiállításon voltam már, nem is egyszer, de azért rákérdezek itt is. A legjobb tenyésztők is az expressen hirdetnek, de van saját honlapjuk is mint ennek a kennelnek.
2012. júl. 2. 10:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesem tévhitben vagy.Ne expresszen és hasonló társoldalakon keress hanem normális tenyésztőket nézegess.PL mainecoon.lap.hu mégis csak van egy pár és a komolyabbakat nézd és nem ártana utánaolvasni a mcnek hisz az a kölyök akit linkeltél még nekem laikusnak is egy ronda mc.Vagyis ronda macska nincs csak kedvenc akivel nem tenyésztünk és van a szép akit tovább lehet tenyészteni,de mint tudjuk a tenyésztés se csak küllemre megy,hisz mcnél is vannak örökletes betegségek amikre tesztelni kell.
2012. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek.
2012. júl. 2. 11:14
 5/10 Vicuska87 ***** válasza:
Az igazi tenyésztő, szinte sosem (99%) hirdet sehol!
2012. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez már egy elavult tévhit, mert különben nem találnák meg. A legnagyobb maine coonos nevek is folyamatosan adják fel expresszre és az összes többi oldalra a hirdetéseiket, és mégis ők magasan a legjobbak, nem azon múlik h hirdetnek, ha szeretnétek linkelek is...
2012. júl. 2. 11:42
 7/10 anonim ***** válasza:
hmm érdekes.Én nem hirdetések alapján vásároltam cicát.Aki keres az talál,na meg mivel tenyésztésre vásárolsz/vásárolnál így azt feltételeztem konkrét elképzelésed van a vérvonalról,típusról..
2012. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, konkrét van.
2012. júl. 2. 12:51
 9/10 Vicuska87 ***** válasza:
Ha neked konkrét elképzelésed van a vérvonalról, akkor nem egy ilyen macskát mutatsz nekünk. Tenyész macska ott kezdődik 100.000 ft, és ez a legalja, határ a csillagos ég.
2012. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tenyészmacska 250-től kezdődik...és attól még mert nem evszem meg megkérdezhetem.
2012. júl. 2. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!