Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy kiscicát, pár...

Találtam egy kiscicát, pár hónapos lehet. Meg vannak duzzadva az emlői, ez normális?

Figyelt kérdés
Nekem egy fiú cicám van, ezért fogalmam sincs, hogy ez normális-e.
2012. júl. 3. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még szoptatta az anyja akkor igen.
2012. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hat, sajnos fogalmam sincs, hogy szopnak-e meg, mindenesetre nagyon vekonyak (ketten vannak). Most ezt a kislanyt sikerult ''megszeliditeni'', a masik folyton elfut. Neha belognak a masik cica kajajabol enni, ettol meg lehet, hogy szopnak, nem?

Aggodom, mert en nem itt lakom, es legkozelebb 3het mulva jovok csak:(

2012. júl. 3. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg kóbor macska felnő, valószínűleg találnak ennivalót, de nem fognak elhízni. Szerintem ne aggódj még az is lehet, hogy valaki majd befogadja őket.
2012. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mint kiderült, a kiscica nem is olyan kicsi, már több mint egy éves, és gazdija is van. És szerintem az, akit a testvérének hittem, a kölyke. Érdekes, mert kb ugyakkorák, de nekem is egy éves a cicám, nem dagi, mégis kétszer akkora mint ez a kislány. Nem vékony, hanem kis termetű.
2012. júl. 4. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor minden jóra fordult:)
2012. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!