Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha nem tudom kinek...

Mit tegyek ha nem tudom kinek elajándékozni őket?

Figyelt kérdés
Hamarosan kisbabám lesz és van 2 cicám- a lakásunk nagyon kicsi, nem merem itt hagyni őket... Egyik cicánkát rokon befogadja de a másikat nem tudom hova tegyem. Nagyon szeretem őket de sajnos muszáj megválnom tőlük.
2009. júl. 10. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hirdesd meg cicás oldalakon, pl. itt:

[link]

2009. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
www.express.hu, állatorvosi rendelő hirdetőtábláján
2009. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól,hogy kicsi a ház, miért kell odaadnod őket? Eddig is ott éltek, biztosan nem zavarja őket,hogy kicsi.

A baba miatt? Elég ha abba a szobába nem engeded Őket,ahol a baba lesz...

2009. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Utolsónak. Igen sajnos pici a lakás összesen egy szoba amiből ha leválasztom a babaszobát sem tudom megoldani hogy el legyenek különítve. Nem szeretnék én sem megválni tőlük de sajnos a szálló macskaszőr stb. sok sok olyan tényező amitől féltem a picit. Ez már minket a párommal nem zavar de egy újszülöttet mégiscsak.

2009. júl. 11. 08:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt odaadod valakinek győződj meg arról hogy a cicának jó helye lessz, és hogy az új gazdi családja szereti az állatokat!
2009. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Természetesen csak olyan helyre engedem őket ahol szeretetet, gondoskodást kapnak. :)
2009. júl. 13. 15:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Az utókövetés is nagyon fontos !

Lehet, hogy Te biztos vagy benne, hogy jó lesz neki az új helye, de ő korántsem tud megbarátkozni vele. 4-5 napig eltart, míg a környezetet megszokja, de más klímával, személlyel együtt hónapokat ölel fel, a macskák nagyon összetett lények. De hát ezért szeretjük őket : )

2009. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nekem az a véleményem, hogy az ilyen beállitottság idézi elő az allergiát. Én falun laktam, volt kutyánk mindig, amikor kicsi voltam, akkor volt egy spánielem (Zichy gróftól származott), együtt hemperegtem vele, szerettem házakat látogatni, a kutya mindig jött velem. Abban az időben nem futkostunk kezet mosni, más életkörülmények voltak.

Nálunk a tágas familiában senki nem allergiás semmire. Volt vadkender is időnként.

Amikor majd a picike fel fog szállni a buszra, akkor hogyan véded meg a bacik ellen? Akkor lesz neki baja, mert nem edződött meg az immunrendszeres. Amugy a Fiam sem allergiás semmire. Egész pici volt, amikor meg szokta simogatni az utcán a kutyusokat. Meg lehet látni, hogy melyik kutya egészséges, melyik beteg.

Az emberek is hordhatnak betegséget a babáknak.

2009. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem fogom elzárni az állatoktól természetesen. De azért a megsimogatás és az együtt lakás( alvás, 24 órán át együttlét) közt óriási különbségek vannak.

Egy újszülött mégis más mint egy nagyobb gyermek. Nem fogom elzárni steril környezetbe, de nagyon pici a lakás nekünk, a 2 cicámnak és a picinek is..... Egyébként köszönöm a kioktatást....

2009. júl. 16. 13:17
 10/11 anonim ***** válasza:

10:25nek!

Te tudod mi az a toxoplasma.Ha tudod akkor lehet hogy te játszol az életével a gyereknek más pedig nem.Ha nem tudod akkor nézz egy picit utána légyszíves.A macska és a cica szőr között nagy a különbség.

2009. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!