Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicámnak születése u.2...

A kiscicámnak születése u.2 héttel begyulladt a szeme, és sokat tüsszög és azóta is olyan (6 hó) Kamillával mostuk de nem használ. Orvos túl drága. Mit tegyek hogy elmúljon a gyulladás és a tüsszögése ellen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 13:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"adunk neki antibiotikumot most már csak a náthával kéne valamit kezdeni"???


Szóval nem látta orvos...Nagyon remélem,hogy nem humán gyógyszerrel tömöd mert akkor nem gyógyítod hanem mérgezed.

Vidd már el orvoshoz ha nem tudod,hogy mit kezdj a náthájával.Vagy írj privátba és küldök rendes gyógyszert,csak írd meg a cica súlyát és a címedet!

2012. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Már semmi bajuk szépen fejlődnek már rendesen is esznek
2012. júl. 23. 11:52
 13/19 Vicuska87 ***** válasza:
És hipp-hopp semmi baja! Jéééé....
2012. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Szerintem a szemét még egy pár napig kenegesd valamilyen kenőccsel mert nagyon hamar visszagyúladhat tapasztalatból tudom a nadhás probléma nálam magától megoldodott szerintem tartsd meleg helyen
2012. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

TE JÓSÁGOS ÉG!!!!

Hogy lehet valaki ilyen??

szegény cica fél évig szenvedett??:((

ez kegyetlenség!

Igazuk van az előttem választ adóknak:

1. Nem kötelező tartani állatot!

2. Nem hinném hogy fél év alatt ne tudtatok volna össze kaparni kb 1500 ft-ot

3. HA NÁLATOK 1500 FT-T KB 3000 FT ( amit kötve hiszek)

NE TARTS ÁLLATOT!!!!

JAJJ ISTENEM UGY SAJNÁLOM AZT A SZEGÉNY CICUST :((

REMÉLEM VALAKI MEGKÖNYÖRÜL RAJTA HA MÁR TI NEM!!!!

2012. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
már orvos is volt semmi bajuk, na megnyugottál?
2012. júl. 30. 18:09
 17/19 Vicuska87 ***** válasza:
kamu ember, kamu kérdés, kamu válasz, kamu megállapítás
2012. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
17.válaszoló neked mi bajod van? szerinted valaki csak így viccelődne a macskája betegságável??
2012. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Na jó elég elmondom mi volt. Kijött az orvos megnézte mondta hogy melegen tartsuk, adott valamilyen szurit, mondta hogy adjunk neki mindig friss vizet ilyenkor és mondta hogy tartsuk "pórázon" az anyamacskát hogy ne hozzon át valamit mert valamire allargiás a macska, valami fűfélére, és ettől gyulladt be a szeme, és az anyamacska mikor eljárkált megfertőzte e kicsiket a tejével
2012. júl. 31. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!