Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy engem szeress...

Mit tegyek, hogy engem szeressen a legjobban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem magamnak egy sziámi kiscicát és azt szeretném ha teljes mértékben én lehetnék a gazdája. Nem rég vettünk egy kiskutyát ami elvileg az enyém volt,de egy idő után anyukámat választotta ki gazdájának. Elég szeretethiányos vagyok,ezért szeretném ha csak az enyém lehetne a cica. Ezzel kapcsolatban ötletek,tippek?
2012. júl. 10. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küszködöm, csak perzsával. Egész nap én vagyok vele, beszélek neki, játszok vele, simogatom, satöbbi..:)
2012. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak/vannak ilyen problémáim. De rá kellett jönnöm hogy egy állatot, főleg egy macskát nem lehet birtokolni.:) Nem tehetsz mást mint hogy mindennél jobban szereted és szeretgeted, de ne akaszkodj rá, hagyd hogy ha menni akar menjen, ha esetleg az anyukádhoz megy akkor se akadj ki, mindig te etesd, de úgy hogy lássa hogy te adod, és soha ne bántsd:)

Sok sikert és boldogságot a macskádhoz!:)

2012. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A macska nagyon autonóm, és ráadásul igen eltérő az egyéniségük. Nekünk van olyan cicánk, aki imád engem, minden éjjel velem alszik az ágyban, az ölembe ül, a kezemet nyalogatja, mosdat stb.


A másik véglet meg az a kandúr, aki lényegében csak elvisel bennünket, mert nagyon jól elvan magában. Ha néha mellém ül vagy fekszik, akkor sem miattam, hanem csak azért, mert úgy kényelmes neki. Pedig ő is mindent megkap, már az életét is megmentettem (persze ő ebből semmit nem értett).


Nagyon sokféle macska van, na. :)

2012. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy állatot nem lehet birtokolni, ahogy egy embert sem. A kutyák a családban a legdominánsabb embert választják falkavezérnek, a macskáknál ilyen nincs. Ők (kevés kivételével) nem olyan ragaszkodóak. Nem tudod kényszeríteni őket, el kell fogadnod a választásukat. de az, hogy nem mutatja ki annyira, az nem azt jelenti, hogy téged nem szeretnek.
2012. júl. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem csináld azt, hogy Mindig Te agy neki enni inni, gondozd és ami a legfontosabb!: csakis pozitív energiát sugározz felé!!! Az én cicám annyira ragaszkodik hozzám, hogy szinte nem lehet lerázni:)) És én is csak azt csináltam amit leírtam:)
2012. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát...sziámi cica gazdájaként mondom, hogy egy sziámi annyi szeretetet tud adni az egész családnak, hogy sosem fogod úgy érezni, hogy elhanyagol és nem szeret! Sőt, néha már-már túlzásba is képes vinni a ragaszkodását! De a tapasztalat valóban az, hogy a közös játék, babusgatás, etetés az, ami összehozza a gazdit és a cicát.
2012. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 11. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!